• Spotkanie promocyjne ERASMUS +

  W dniu 3 marca 2020 r., o godz. 11:30 w Auli UJK odbędzie się spotkanie promujące program Erasmus + skierowane do wszystkich studentów oraz wykładowców naszej Uczelni.

  Zobacz więcej
 • Karnawałowo walentynkowo

  W dniu 14 lutego 2020 r. odbył się V Koncert Karnawałowy zorganizowany przez Filię UJK oraz Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego i Piotrkowską Orkiestrę Kameralną.

  koncert karnawałowy 2020
  Zobacz więcej
 • „O świętach i świętych”

  W dniu 20 lutego 2020 r. o godz. 17.00 odbędzie się wykład dr. hab. Jacka Bonarka, prof. UJK nt.: „O świętach i świętych”. Spotkanie odbędzie się w Muzeum Marcepanów przy ul. Grodzkiej 1.

  wykład dra hab. Jacka Bonarka o świętach i o świętych
  Zobacz więcej
 • Aktywne zajęcia Piotrkowskiego Uniwersytetu Pierwszego Wieku

  W sobotę 1 lutego 2020 roku po raz kolejny odbyły się zajęcia przygotowane dla słuchaczy pierwszego i drugiego roku PUPW.

  spotkanie z książką
  Zobacz więcej
 • Sylwia Purgał stypendystką Ministra

  Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjął decyzję o przyznaniu 488 stypendiów studentom. Dokonał wyboru spośród 1087 wniosków.

  sylwia purgał
  Zobacz więcej
 • Spotkanie z Mirosławem Koźlakiewiczem

  W dniu 29 stycznia br. w Filii UJK odbył się wykład Mirosława Koźlakiewicza Przewodniczącego Rady Nadzorczej spółki Cedrob.

  spotkanie z Mirosławem Koźlakiewiczem
  Zobacz więcej
 • Studenci administracji z wizytą w NIK

  W dniu 22 stycznia 2020 roku studenci I roku administracji piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego udali się do Warszawy, aby uczestniczyć w zajęciach studyjnych w Najwyższej Izbie Kontroli.

  studenci administracji z wizytą w NIK
  Zobacz więcej
 • Tydzień Ferii z UJK

  Dobiegły końca Ferie z UJK. W dniach 20-24 stycznia br., podczas ośmiogodzinnych zajęć, dzieci brały udział w grach i zabawach językowych i sportowych oraz w warsztatach teatralnych, plastycznych i plecionkarskich.

  Ferie z UJK 2020
  Zobacz więcej

Aktualności

Więcej aktualności
Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube