Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

13-10-2020

Spotkanie ze Starostą

spotkanie władz Filii ze Starostą Powiatu Piotrkowskiego Piotrem Wojtysiakiem i Wicestarostą Powiatu Piotrkowskiego Dariuszem Magaczem

W dniu 12 października br. w siedzibie Uczelni odbyło się spotkanie władz Filii ze Starostą Powiatu Piotrkowskiego Piotrem Wojtysiakiem i Wicestarostą Powiatu Piotrkowskiego Dariuszem Magaczem. Uczelnię reprezentowały: Dziekan Filii dr hab. Natalia Wasilewska, prof. UJK, Prodziekan ds. Kształcenia dr Jadwiga Kaczmarska-Krawczak oraz Prodziekan ds. Rozwoju dr Katarzyna Szymczyk.

W trakcie rozmowy podjęto kwestie związane z rozszerzeniem oferty dydaktycznej w Filii, m.in. o perspektywie rozwoju nowo utworzonych kierunków administracja, logistyka oraz finanse i rachunkowość, a także współpracy w ramach uruchomienia kierunku pielęgniarstwo.
Omawiano również możliwości wsparcia przez Filię inicjatyw społeczno-gospodarczych podejmowanych przez Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim oraz miejsce Uczelni w strategii rozwoju powiatu piotrkowskiego.
Dziękujemy Władzom powiatu za akceptację naszych inicjatyw i liczymy na dalszą współpracę.

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube