Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

06-12-2018

Akademia Bezpiecznej Przyszłości

Akademia Bezpiecznej Przyszłości

Akademia Bezpiecznej Przyszłości to nowa inicjatywa Katedry Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.


W jej ramach przewidziano cykliczne spotkania studentów Katedry Bezpieczeństwa Narodowego, a także innych kierunków, zainteresowanych odnalezieniem swojego miejsca na rynku pracy z przedstawicielami zawodów związanymi z szeroko rozumianym bezpieczeństwem.
Zaproszeni w ramach Akademii goście przedstawią studentom możliwość wykorzystania w praktyce wiadomości zdobytych w ciągu lat studiów, procedury rekrutacyjnej, awansów zawodowych, perspektywy rozwoju kariery w konkretnych zawodach. Podczas spotkań studenci będą mieli okazję zadać zaproszonym gościom pytania dotyczące interesujących ich zagadnień.
Akademia Bezpiecznej Przyszłości to pierwszy krok na drodze decyzji dotyczącej przyszłości i wyboru zawodu. To również bezcenna okazja do rozmowy z zawodowcami, wymiany opinii, podzielenia się wątpliwościami i uzyskania rekomendacji, a przede wszystkim odkrywania i pielęgnowania własnych zainteresowań w konkretnych obszarach zawodowych związanych z bezpieczeństwem narodowym.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w inicjatywach Akademii Bezpiecznej Przyszłości.

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube