Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

19-12-2018

Nowoczesne produkty bankowe bez tajemnic

Nowoczesne produkty bankowe

Dnia 18 grudnia 2018 roku odbyły się zajęcia poprowadzone przez managera i specjalistę ds. sprzedaży Banku PEKAO SA I Oddział w Piotrkowie Trybunalskim ze studentami II roku kierunku ekonomia w ramach przedmiotu Zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwie prowadzonego przez dr Wiesława Rogalskiego oraz ze studentami II roku kierunku zarządzania w ramach przedmiotu Rachunkowość finansowa prowadzonego przez dr Zofię Szewczyk. Zajęcia prowadzili praktycy gospodarczy Banku PEKAO, z którymi utrzymujemy wieloletnią współpracę w tym zakresie.
Tematem zajęć były nowoczesne produkty bankowe i ich praktyczne zastosowanie przez klienta banku oraz pracownika. Pracownicy banku przedstawili prezentację najnowszych produktów bankowych, a następnie studenci mieli możliwość praktycznego zastosowania nowych aplikacji bankowy adresowanych do klientów przy użyciu smartfonów.

 

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube