Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych

DZIEKANAT

mgr Ewa Opala
e-mail: e.opala@unipt.pl
telefon: (41) 349 60 91
lub (44) 732 74 12
miejsce: budynek A, pok. 19

 
Kierunek:
Pedagogika – studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia
kontakt: mgr Jolanta Wachnik
e-mail: j.wachnik@unipt.pl
telefon: (44) 732 74 20 lub (44) 732 74 00 wew. 8137
miejsce: budynek A, pok. 18
 
Kierunek:
Bezpieczeństwo narodowe – studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia
Ekonomia – studia stacjonarne pierwszego stopnia
Zarządzanie – studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia
Studia podyplomowe – Kadry i płace
kontakt: mgr Bogumiła Wypych
e-mail: b.wypych@unipt.pl
telefon: (44) 732 74 21 lub (44) 732 74 00 wew. 8135
miejsce: budynek A, pok. 18
 
Sprawy socjalne studentów WNS oraz praktyki studenckie WNS:
kontakt: mgr Maria Milczarek
e-mail: m.milczarek@unipt.pl
telefon: (44) 732 74 43 lub (44) 732 74 00 wew. 8154
miejsce: budynek A, pok. 24
 
Informatycy wydziałowi:
telefon: (44) 732-74-16 lub (44) 732-74-00 w. 8112
Administrator sieci/aplikacji: mgr inż. Adam Fidala
a.fidala@unipt.pl

telefon: (44) 732-74-16 lub (44) 732-74-00 w. 8112
Referent ds. informatyki: mgr Robert Janiec
r.janiec@unipt.pl

 

 

Godziny przyjęć Dziekanatu:
 
PONIEDZIAŁEK NIECZYNNE
WTOREK 9:30 – 13:30
ŚRODA 9:30 – 13:30
CZWARTEK 9:30 – 13:30
PIĄTEK 11:00 – 15:00
SOBOTA W DNIACH ZJAZDÓW 8:30 – 13:00

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube