Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

Zespół dydaktyczny na kierunkach pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz sylwetki pracowników

Zespół dydaktyczny kierunków pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (stan na 04.11.2020)

dr Katarzyna Szymczyk (sylwetka pracownika)
e-mail: katarzyna.szymczyk@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8400 lub 8207
dyżur organizacyjny: czwartek 11.30-13.00, budynek A, pok. 14 lub pok. 114
dyżur dydaktyczny: czwartek 10.00-11.30, budynek A, pok. 14 lub pok. 114

prof. dr hab. Mariya Leshchenko (sylwetka pracownika)
e-mail: mariya.leshchenko@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8211 lub (44) 732 74 40
dyżur: czwartek 9.40-11.10, budynek A, pok. 117

dr hab. Joanna Majchrzyk-Mikuła, prof. UJK (sylwetka pracownika)
e-mail: joanna.majchrzyk-mikula@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8208
dyżur: piątek 8.00-9.30, budynek A, pok. 115

dr hab. Władimir Pasicznik, prof. UJK (sylwetka pracownika)
e-mail: wladimir.pasicznik@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8139
dyżur: czwartek 11.30-13.00, budynek A, pok. 209

dr hab. Konstantinos Tsirigotis, prof. UJK (sylwetka pracownika) (publikacje)
e-mail: konstantinos.tsirigotis@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8149
dyżur: poniedziałek 8.45-9.30, budynek A, pok. 303

dr hab. Dorota Ruszkiewicz (sylwetka pracownika)
e-mail: dorota.ruszkiewicz@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8300
dyżur: wtorek 8.45-9.30, budynek A, pok. 214

dr Beata Ciupińska (sylwetka pracownika)
e-mail: beata.ciupinska@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8300
dyżur: wtorek 8.10-9.40, budynek A, pok. 214

dr Jolanta Jarocka-Piesik (sylwetka pracownika)
e-mail: jolanta.jarocka-piesik@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00
dyżur: środa 12.00-13.30, budynek A, pok. 116

dr Izabela Kiełtyk-Zaborowska (sylwetka pracownika)
e-mail: izabela.kieltyk-zaborowska@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00
dyżur: środa 11.00-12.30, budynek A, pok. 116

dr Magdalena Olszewska (sylwetka pracownika)
e-mail: magdalena.olszewska@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8161
dyżur: środa 16.40-18.10, budynek B, pok. 110

dr inż. Paweł Plaskura (sylwetka pracownika)
e-mail: pawel.plaskura@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8331
dyżur: wtorek 8.00-9.30, budynek A, pok. 210

dr Michał Stolarczyk (sylwetka pracownika)
e-mail: michal.stolarczyk@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8207 lub (44) 732 74 03
dyżur: piątek 8.00-9.30, budynek A, pok. 114

dr Grażyna Sztanke (sylwetka pracownika)
e-mail: grazyna.sztanke@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8149
dyżur: wtorek 11.30-13.00 co 2 tyg. od 03/03; czwartek 13.00–14.30 co 2 tyg. od 05/03, budynek A, pok. 304

dr Anastazja Wilczkowska (sylwetka pracownika)
e-mail: anastazja.wilczkowska@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8405
dyżur: wtorek 9.40-11.10 co 2 tyg. od 10/03; czwartek 9.30 -10.00 co 2 tyg. od. 05/03, budynek A, pok. 319

dr Piotr Winczewski (sylwetka pracownika)
e-mail: pwinczewski@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8139
dyżur: czwartek 13.00-14.30, budynek A, pok. 209

dr Olga Zamecka-Zalas (sylwetka pracownika)
e-mail: olga.zamecka-zalas@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00
dyżur: środa 11.00-12.30, budynek A, pok. 116

obsługa kancelaryjno-sekretarska:
mgr Agnieszka Ścieglińska
e-mail: pedagogikafp@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8401 lub (44) 732 74 04
miejsce: budynek A, pok. 13

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube