rekrutacja 2013/2014

Home

"WSPÓŁCZESNA OBRONA CYWILNA - WYZWANIA, RYZYKA, ZAGROŻENIA" - FOTORELACJA Z KONFERENCJI MIĘDZYNARODOWEJ

W Krakowie 23 listopada 2017 r. miała miejsce Międzynarodowa Konferencja Naukowa poświęcona tematyce ochrony ludności i obrony cywilnej. W przedsięwzięciu zorganizowanym przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego UJK w Kielcach Filii w Piotrkowie Trybunalskim oraz Wydział Nauk o Bezpieczeństwie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego uczestniczyli przedstawiciele SGSP w Warszawie, Akademii Sztuki Wojennej, Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, Lwowskiego Państwowego Uniwersytetu Bezpieczeństwa Życia, Uniwersytetu Obrony Narodowej Ukrainy w Kijowie, Uniwersytetu Sił Powietrznych w Charkowie, Uniwersytetu Narodowego im. Tarasa Szewczenki, Wojskowej Akademii Medycznej w Kijowie, Akademii Wojskowej w Odessie.

współczesna obrona cywilna

Więcej…

"PSYCHOLOGICZNE ASPEKTY KONFLIKTÓW ZBROJNYCH" - REMINESCENCJA

W dniu 22 listopada 2017 r. w Krakowie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Psychologiczne aspekty konfliktów zbrojnych" zorganizowana przez  Wydział Nauk o Bezpieczeństwie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Wydział Nauk Społecznych UJK w Kielcach Filii w Piotrkowie Trybunalskim. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Sztuki Wojennej, WITU,  UKSW, Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym, Polskiej Akademii Nauk. Swoimi cennymi spostrzeżeniami podzielili się również psychologowie oraz eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa i obronności Uniwersytetu Obrony Narodowej im. Iwana Czernihowskiego w Kijowie, Uniwersytetu Narodowego im. Tarasa Szewczenki, Akademii Wojskowej w Odessie, Uniwersytetu Sił Powietrznych w Charkowie oraz Wojskowej Akademii Medycznej w Kijowie. W trakcie spotkania padło wiele istotnych tez, zwłaszcza ze strony psychologów ukraińskich, którzy uczestniczyli w wojnie. Ponadto, strona polska i ukraińska podjęły decyzję o współpracy przy organizacji kolejnych konferencji, które będą stanowiły doskonałą okazję do wymiany doświadczeń.

Psychologiczne aspekty konfliktów zbrojnych

Więcej…

TURECKI WIECZÓR INTEGRACYJNY

23 listopada 2017 roku studenci filologii angielskiej wraz z kadrą nauczycielską w ramach spotkania integracyjnego programu Erasmus plus, bawili się z uczącymi się w Filii studentami z Turcji. Zapraszamy do obejrzenia pokazu zdjęć na Facebooku - ZOBACZ

turecki wieczór integracyjny

Więcej…

SAMORZĄD STUDENCKI 2017/2018

Samorząd Studencki 2017/2018

SPOTKANIA DOTYCZĄCE WYBORU SPECJALNOŚCI

 
UWAGA!
Studenci I roku pierwszego i drugiego stopnia Bezpieczeństwa Narodowego
W czwartek 30 listopada 2017 r. o godz. 9.00 w Auli odbędzie się spotkanie dotyczące wyboru specjalności. Spotkanie poprowadzą Profesorowie Jan Zych i Mirosław Banasik. Proszę o obowiązkową obecność.  
 
UWAGA!
Studenci I roku drugiego stopnia Bezpieczeństwa Narodowego niestacjonarne
W sobotę 2 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 w Auli odbędzie się spotkanie dotyczące wyboru specjalności. Spotkanie poprowadzą Profesorowie Jan Zych i Mirosław Banasik. Proszę o obowiązkową obecność.

ZAPRASZAMY!

Debata naukowa Przystanek Niepodległa

VIENNE SZUKA WOLONTARIUSZY

Vienne szuka wolontariuszy

NOWOCZESNE PRODUKTY BANKOWE

21 listopada na Wydziale Nauk Społecznych w ramach zajęć specjalnościowych III roku ekonomii, odbyło się spotkanie z zakresu bankowości pt. "Nowoczesne produkty bankowe". W spotkaniu uczestniczyli pracownicy Banku Pekao SA Panie: Anetta Feldman-Lec, Dorota Marciniak oraz Agnieszka Misztela. Panie reprezentujące Bank przedstawiły zakres najnowszych usług bankowych Banku PEKAO SA w formie prezentacji materiałów informacyjnych oraz podzieliły się swoją wiedzą praktyczną.

Nowoczesne produkty bankowe

Więcej…

ZAPRASZAMY!

wykład profesora Dutkiewicza o czynie niepodległościowym piotrkowian

WSPÓŁCZESNA OBRONA CYWILNA – WYZWANIA, RYZYKA, ZAGROŻENIA

Katedra Bezpieczeństwa Narodowego Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową "Współczesna Obrona Cywilna - wyzwania, ryzyka, zagrożenia". Konferencja odbędzie się w dniu 23 listopada 2017 r. na Wydziale Nauk o Bezpieczeństwie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego przy ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1. Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować pod adresem mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

wo jaworski m

Więcej…

Strona 13 z 161

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony