rekrutacja 2013/2014

Home

PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że Powiat Piotrkowski realizuje w 2017 roku pilotażowy program "Aktywny Samorząd" finansowany, ze środków Pefron PFRON - MODUŁ II pomoc osobom niepełnosprawnym w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym w postaci dofinansowania kosztów kształcenia oraz opłaty czesnego. Program realizowany jest przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim, Aleja 3 Maja 33.

Więcej informacji o programie "Aktywny Samorząd" - ZOBACZ

WSPÓŁPRACA Z AKADEMIĄ SZTUKI WOJENNEJ

W dniu 25 lipca 2017 r. w Warszawie w siedzibie Akademii Sztuki Wojennej podpisano umowę o współpracy pomiędzy Wydziałem Filologiczno-Historycznym reprezentowanym przez dra hab. Jacka Bonarka i dra hab. Janusza Budzińskiego a płk. dr hab. Leszkiem Elakiem działającym w imieniu Dziekana Wydziału Wojskowego Akademii Sztuki Wojennej płk. dr hab. Krzysztofa Krakowskiego. Zawarta umowa wspomoże wydział w realizacji programów dydaktycznych, posłuży wymianie wiedzy i doświadczeń w zakresie dydaktyki i popularyzacji wiedzy oraz wspieraniu przedsięwzięć promujących naukę, wiedzę i kulturę. Dla Wydziału Filologiczno-Historycznego współpraca z Wydziałem Wojskowym ASzW jest ważna i cenna w perspektywie planowanego uruchomienia specjalności: Obrona terytorialna z elementami wojskowości.

współpraca z akademią sztuki wojennej

Więcej…

INFORMACJA

Informujemy, że rekrutacja na kierunek administracja rozpoczęła się od 15 lipca 2017 roku.

PRZEDMIOT, KRZESŁO, IDEA

W dniu 28.06.2017 r. studenci pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej uczestniczyli w happeningu jako asystenci podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Piotrkowie Trybunalskim. Tematem przewodnim był: „Przedmiot, krzesło, idea”. Uczestnicy mogli poprzez przedmiot i jego artystyczną aranżację wyrazić siebie. Celem tego przedsięwzięcia było zasygnalizowanie społeczeństwu, że wśród nas są ludzie, którzy potrzebują pomocy, a wspólna praca i rozrywka dają szansę budowania relacji międzyludzkich – przygotowują do uczestnictwa w życiu społecznym.

Przedmiot krzesło idea

Więcej…

WAKACJE Z VANITYSTYLE!

KONKURS! ZABIERZ KARTĘ NA WAKACJE!

Masz kartę FitProfit lub FitSport? Odkryj nowy wymiar spędzania wakacji pełnych atrakcji, które przygotowaliśmy dla Ciebie na Lato 2017 i zgarnij atrakcyjne Nagrody. Wystarczy, że w okresie trwania konkursu, tj od 07.06. do 30.09. Twoja karta FitProfit lub FitSport będzie aktywna, a Ty za pomocą poniższego formularza wypełnisz i prześlesz do nas Zadanie Konkursowe.

Weź udział w KONKURSIE!
Wygraj voucher na wakacje o wartości 3000 PLN lub inne atrakcyjne NAGRODY! - ZOBACZ SZCZEGÓŁY

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

spacery historyczne po Piotrkowie Trybunalskim

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

wykład o Piotrkowie doktora Jaworskiego

IMIENINY PIOTRKÓW

Filia UJK tradycyjnie promowała się także na święcie Piotrkowa Trybunalskiego. Więcej zdjęć na FB Uczelni - ZOBACZ

imieniny piotrków

Więcej…

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

imieniny piotrków

WYWIAD Z PRZEDSTAWICIELAMI INSTYTUTU HISTORII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z przedstawicielami Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych, wyemitowanego w dniu 16 czerwca 2017 r. w stacji NTL Radomsko.

wywiad z przedstawicielami Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych

Strona 14 z 155

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony