rekrutacja 2013/2014

Home

"DZIEŃ LOGISTYKA" II AKADEMICKIE FORUM LOGISTYKI

Studenckie Koło Naukowe "LOGISTYK" organizuje "Dzień Logistyka" i zaprasza na II AKADEMICKIE FORUM LOGISTYKI „Qvo vadis logistyko...”. Forum odbędzie się dnia 20 maja 2009 r. w sali 45 i 18 (budynek A), początek o godz. 11.00. Patronat nad imprezą objęło Polskie Towarzystwo Logistyczne.

Więcej…

ROZWÓJ AKADEMICKIEGO BIURA KARIER "SYNERGIA"

W wyniku szerokiej i owocnej współpracy Akademickiego Biura Karier „Synergia” z Powiatowym Urzędem Pracy w Piotrkowie Trybunalskim, Biuro uzyskano środki finansowe na doposażenie w nowoczesny sprzęt elektroniczny. Z uzyskanych śródków zostaną zakupione: komputer stacjonarny, kolorowa drukarka laserowa, laptop z oprogramowaniem, projektor multimedialny, ekran projekcyjny, kserokopiarka oraz program Microsoft Office SB 2007, banery reklamowe, tabliczki informacyjne i inne materiały reklamowe i komplet tonerów.

Więcej…

KONFERENCJA "KONKURENCYJNOŚĆ REGIONÓW W KONTEKŚCIE INTEGRACJI Z UNIĄ EUROPEJSKĄ..."

Samodzielny Zakład Ekonomii oraz Samodzielny Zakład Zarządzania Wydziału Nauk Społecznych Filii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Piotrkowie Trybunalskim, organizują międzynarodową konferencję naukową pt. "Konkurencyjność regionów w kontekście integracji Polski z Unią Europejską. Siły motoryczne i bariery", która odbędzie się w dniach 17 – 18 czerwca 2009 roku w Piotrkowie Trybunalskim.

Więcej…

ZMARŁ ZBIGNIEW KACZMARCZYK

mgrZKaczmarczykZ ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że dnia 4 maja 2009 roku zmarł emerytowany nauczyciel akademicki mgr ZBIGNIEW KACZMARCZYK. Ceniony i bardzo lubiany Wykładowca, Wychowawca wielu pokoleń studentów. Pracownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, nieoceniony Kolega, nadzwyczaj życzliwy ludziom.
Żegnamy naszego wspaniałego Kolegę i Przyjaciela, dziękując Mu za wszystkie wspólnie spędzone chwile. Nabożeństwo żałobne odbędzie się 13 maja o godzinie 13.30 w Kaplicy Cmentarnej, w Piotrkowie Trybunalskim.
Po ukończeniu AWF w Krakowie rozpoczął pracę w Piotrkowie Trybunalskim jako nauczyciel wychowania fizycznego i trener piłki siatkowej. Pierwsze lata działalności zawodowej spędził w szkole podstawowej nr 5, a następnie w Technikum Budowy i Remontu Maszyn Górniczych. Od 1982 roku aż do przejścia na emeryturę, pracował w naszej uczelni.
Zbyszek był Człowiekiem i Nauczycielem nieprzeciętnym: przekazywał swoje pasje uczniom i studentom, wychował całe pokolenia nauczycieli wychowania fizycznego, narciarzy i żeglarzy. Był zarówno świetnym instruktorem jak i organizatorem szkoleniowych obozów  narciarskich, żeglarskich. Jego zainteresowania wykraczały poza świat sportu, interesował się też muzyką, świetnie grał na pianinie. Był człowiekiem błyskotliwym, wrażliwym, a przy tym towarzyskim i obdarzonym dużym poczuciem humoru. Wiadomość o nagłej śmierci Zbyszka my – Jego koledzy – przyjęliśmy z głębokim smutkiem.

PROŚBA O ZDJĘCIA Z JUWENALIÓW

Osoby posiadające ciekawe zdjęcia z tegorocznych Juwenaliów FUJK, proszone są o przesyłanie ich na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , celem stworzenia jak najpełniejszej fotogalerii w zakładce "Uczelnia w obiektywie".

KAMPANIA EDUKACYJNA "RYZYKOCHANIA"

Informujemy, że Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach, Filia w Piotrkowie Trybunalskim włączył się, na zasadach partnerstwa w Kampanię Edukacyjną "RyzyKochania", organizowaną przez Stowarzyszenie Manko i Społeczną Agencję PR. Celem kampanii jest zwiększanie świadomości zagrożeń wśród młodzieży oraz promowanie potrzeby wykonywania testów na obecność wirusa HIV. Więcej informacji na stronie www.RyzyKochania.pl

PODSUMOWANIE II AKADEMICKIEJ GIEŁDY PRACY

Dnia 22 kwietnia 2009 roku odbyła się II Akademicka Giełda Pracy, zorganizowana przez Akademickie Biuro Karier „Synergia” we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, Piotrkowskim Stowarzyszeniem Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej „EURO- CENTRUM” oraz Regionalną Izbą Gospodarczą.

II Akademicka Giełda Pracy

Więcej…

BADANIA ZACHOWAŃ RYZYKOWNYCH DLA ZDROWIA WŚRÓD MŁODZIEŻY W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Wydział Nauk Społecznych Filii UJK wraz z Urzędem Miasta Piotrkowa Trybunalskiego rozpoczyna realizację projektu badawczego dotyczącego monitoringu zachowań ryzykownych dla zdrowia wśród piotrkowskiej młodzieży. Badania będą przeprowadzane przez studentów Uniwersytetu na terenie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Więcej…

DR DANUTA MUCHA CZŁONKIEM A.P.A.J.T.E.

Dr Danuta Mucha - pracownik Instytutu Filologii Polskiej Filii UJK, została w kwietniu członkiem prestiżowego europejskiego kręgu - A.P.A.J.T.E. - Association Polonaise Des Auteurs, Journalistes et Traducteurs en Europe (Polskie Stowarzyszenie Autorów, Dziennikarzy i Tłumaczy w Europie), z siedzibą w Paryżu.

POMOC PRZY KONFIGURACJI KONT W DOMENIE UNIPT.PL

Studenckie Koło Naukowe Nowych Technologii w Edukacji (opiekun dr S.Leszto) opracowało dla wszystkich użytkowników systemu przewodniki (tutoriale) związane z konfiguracją różnych klientów pocztowych na potrzeby obsługi konta mailowego w domenie unipt.pl. Przewodniki dostępne są TUTAJ, ewentualnie w zakładce "Poczta" w menu głównym. Zapraszamy do dzielenia się uwagami: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona 141 z 148

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Raiffeisen Bank Oddział w Kielcach
nr 48 1750 1110 0000 0000 2108 1237

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony