rekrutacja 2013/2014

Home

KAMPANIA EDUKACYJNA "RYZYKOCHANIA"

Informujemy, że Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach, Filia w Piotrkowie Trybunalskim włączył się, na zasadach partnerstwa w Kampanię Edukacyjną "RyzyKochania", organizowaną przez Stowarzyszenie Manko i Społeczną Agencję PR. Celem kampanii jest zwiększanie świadomości zagrożeń wśród młodzieży oraz promowanie potrzeby wykonywania testów na obecność wirusa HIV. Więcej informacji na stronie www.RyzyKochania.pl

PODSUMOWANIE II AKADEMICKIEJ GIEŁDY PRACY

Dnia 22 kwietnia 2009 roku odbyła się II Akademicka Giełda Pracy, zorganizowana przez Akademickie Biuro Karier „Synergia” we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, Piotrkowskim Stowarzyszeniem Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej „EURO- CENTRUM” oraz Regionalną Izbą Gospodarczą.

II Akademicka Giełda Pracy

Więcej…

BADANIA ZACHOWAŃ RYZYKOWNYCH DLA ZDROWIA WŚRÓD MŁODZIEŻY W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Wydział Nauk Społecznych Filii UJK wraz z Urzędem Miasta Piotrkowa Trybunalskiego rozpoczyna realizację projektu badawczego dotyczącego monitoringu zachowań ryzykownych dla zdrowia wśród piotrkowskiej młodzieży. Badania będą przeprowadzane przez studentów Uniwersytetu na terenie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Więcej…

DR DANUTA MUCHA CZŁONKIEM A.P.A.J.T.E.

Dr Danuta Mucha - pracownik Instytutu Filologii Polskiej Filii UJK, została w kwietniu członkiem prestiżowego europejskiego kręgu - A.P.A.J.T.E. - Association Polonaise Des Auteurs, Journalistes et Traducteurs en Europe (Polskie Stowarzyszenie Autorów, Dziennikarzy i Tłumaczy w Europie), z siedzibą w Paryżu.

POMOC PRZY KONFIGURACJI KONT W DOMENIE UNIPT.PL

Studenckie Koło Naukowe Nowych Technologii w Edukacji (opiekun dr S.Leszto) opracowało dla wszystkich użytkowników systemu przewodniki (tutoriale) związane z konfiguracją różnych klientów pocztowych na potrzeby obsługi konta mailowego w domenie unipt.pl. Przewodniki dostępne są TUTAJ, ewentualnie w zakładce "Poczta" w menu głównym. Zapraszamy do dzielenia się uwagami: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ZEBRANIE SKN POLSKA-WSCHÓD PRZED WYJAZDEM NA LITWĘ

Wszystkie osoby wyjeżdżające z Kołem “Polska-Wschód” na Litwę zapraszamy w dniu 27.04 o godz. 18.30 na zebranie Koła (bud. B). W programie zebrania przewiduje się lekcję języka litewskiego – prosimy o zabranie notatników! Osoby przygotowujące referaty proszone są o szczegółowe opracowanie i przedstawienie na zebraniu trasy ilustrującej omawiane zagadnienia.

ODZNACZENIE DLA DR. HAB. ARKADIUSZA ADAMCZYKA

Z przyjemnością informujemy, że nasz pracownik - dr hab. Arkadiusz Adamczyk (Instytut Stosunków Międzynarodowych) otrzyma wysokie państwowe odznaczenie przyznane przez Prezydenta Republiki Węgierskiej László Sólyom. Uroczystość wręczenia odznaczenia odbędzie się 4 maja 2009 roku w Ambasadzie Republiki Węgierskiej w Warszawie. Serdecznie gratulujemy!

SPOTKANIE SKN NOWYCH TECHNOLOGII W EDUKACJI

Spotkanie SKN Nowych Technologii w Edukacji odbędzie się w najbliższy czwartek, 30 kwietnia 2009 r. Dla aktualnych członków koła OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁTWORZENIA SERWISU SPOŁECZNOŚCIOWEGO

Jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem serwisu społeczności studenckiej Piotrkowa Trybunalskiego, napisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

XVIII SESJA STUDENCKICH KÓŁ NAUKOWYCH

W dniach 21-22.04.2009 roku odbyła się XVIII Sesja Studenckich Kół Naukowych pt. „Człowiek i Jego Środowisko”. Z racji obchodów pełnoletniości wyżej wymienionej Sesji miała ona charakter wyjazdowy. Odbyła się w Suchedniowie w hotelu „Paradiso”. Brali w niej udział, jak co roku, przedstawiciele kół naukowych z Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Kielcach, Filii w Piotrkowie Trybunalskim.

Więcej…

Strona 146 z 153

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Raiffeisen Bank Oddział w Kielcach
nr 48 1750 1110 0000 0000 2108 1237

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony