rekrutacja 2013/2014

Home

GALERIE ZDJĘĆ Z JUWENALIÓW

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznych Juwenaliów.
GALERIA I (fot. Różycki, Stanecki, Stobiecki)
GALERIA II
(fot. Procho)

ZAPRASZAMY NA IV DYKTANDO TRYBUNALSKIE

Już po raz czwarty odbędzie się “Dyktando Trybunalskie”. Tegoroczne zaplanowano na 27 maja na godz. 12:00. Sprawdzian przeprowadzony będzie w auli Filii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Piotrkowie (budynek A), ul. Słowackiego 114/118.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności, do udziału w dyktandzie. Wystarczy zadzwonić i zgłosić chęć uczestnictwa pod numer: (44) 732 66 77.
Organizatorami imprezy są: “Tydzień Trybunalski” oraz Filiia UJK w Piotrkowie Trybunalskim.

LITWA JESZCZE BLIŻEJ

Cykl imprez poświęconych Tysiącleciu Litwy zorganizowanych przez SKN “Polska -Wschód” pomógł ich uczestnikom lepiej poznać i zrozumieć ten kraj. Prawdziwym sukcesem zakończyła się międzynarodowa studencka konferencja naukowa Litwa – przeszłość, teraźniejszość, perspektywy rozwoju” z udziałem gości z Litwy i Białorusi.

Więcej…

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Z OKAZJI JUBILEUSZU DR. HAB. PROF. UJK ZENONA ŚLUSARCZYKA

W związku ze zbliżającym się jubileuszem 70-lecia dr. hab. prof. UJK Zenona Ślusarczyka, kierownika Zakładu Polityki Europejskiej Filii UJK jego współpracownicy, przyjaciele i uczniowie przygotowali Księgę Pamiątkową pt.: "Polska. Europa. Cywilizacja.".

Więcej…

NAJNOWSZA PUBLIKACJA DR. CEZAREGO SZYJKO

W związku ze zbliżającymi się obronami prac licencjackich Zakład Polityki Europejskiej Filii UJK przygotował książkę pt.: "Metodologia pisania prac dyplomowych" – materiał instruktażowy dla studentów i recenzentów oraz promotorów, autorstwa dr Cezarego Szyjko.

"DZIEŃ LOGISTYKA" II AKADEMICKIE FORUM LOGISTYKI

Studenckie Koło Naukowe "LOGISTYK" organizuje "Dzień Logistyka" i zaprasza na II AKADEMICKIE FORUM LOGISTYKI „Qvo vadis logistyko...”. Forum odbędzie się dnia 20 maja 2009 r. w sali 45 i 18 (budynek A), początek o godz. 11.00. Patronat nad imprezą objęło Polskie Towarzystwo Logistyczne.

Więcej…

ROZWÓJ AKADEMICKIEGO BIURA KARIER "SYNERGIA"

W wyniku szerokiej i owocnej współpracy Akademickiego Biura Karier „Synergia” z Powiatowym Urzędem Pracy w Piotrkowie Trybunalskim, Biuro uzyskano środki finansowe na doposażenie w nowoczesny sprzęt elektroniczny. Z uzyskanych śródków zostaną zakupione: komputer stacjonarny, kolorowa drukarka laserowa, laptop z oprogramowaniem, projektor multimedialny, ekran projekcyjny, kserokopiarka oraz program Microsoft Office SB 2007, banery reklamowe, tabliczki informacyjne i inne materiały reklamowe i komplet tonerów.

Więcej…

KONFERENCJA "KONKURENCYJNOŚĆ REGIONÓW W KONTEKŚCIE INTEGRACJI Z UNIĄ EUROPEJSKĄ..."

Samodzielny Zakład Ekonomii oraz Samodzielny Zakład Zarządzania Wydziału Nauk Społecznych Filii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Piotrkowie Trybunalskim, organizują międzynarodową konferencję naukową pt. "Konkurencyjność regionów w kontekście integracji Polski z Unią Europejską. Siły motoryczne i bariery", która odbędzie się w dniach 17 – 18 czerwca 2009 roku w Piotrkowie Trybunalskim.

Więcej…

ZMARŁ ZBIGNIEW KACZMARCZYK

mgrZKaczmarczykZ ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że dnia 4 maja 2009 roku zmarł emerytowany nauczyciel akademicki mgr ZBIGNIEW KACZMARCZYK. Ceniony i bardzo lubiany Wykładowca, Wychowawca wielu pokoleń studentów. Pracownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, nieoceniony Kolega, nadzwyczaj życzliwy ludziom.
Żegnamy naszego wspaniałego Kolegę i Przyjaciela, dziękując Mu za wszystkie wspólnie spędzone chwile. Nabożeństwo żałobne odbędzie się 13 maja o godzinie 13.30 w Kaplicy Cmentarnej, w Piotrkowie Trybunalskim.
Po ukończeniu AWF w Krakowie rozpoczął pracę w Piotrkowie Trybunalskim jako nauczyciel wychowania fizycznego i trener piłki siatkowej. Pierwsze lata działalności zawodowej spędził w szkole podstawowej nr 5, a następnie w Technikum Budowy i Remontu Maszyn Górniczych. Od 1982 roku aż do przejścia na emeryturę, pracował w naszej uczelni.
Zbyszek był Człowiekiem i Nauczycielem nieprzeciętnym: przekazywał swoje pasje uczniom i studentom, wychował całe pokolenia nauczycieli wychowania fizycznego, narciarzy i żeglarzy. Był zarówno świetnym instruktorem jak i organizatorem szkoleniowych obozów  narciarskich, żeglarskich. Jego zainteresowania wykraczały poza świat sportu, interesował się też muzyką, świetnie grał na pianinie. Był człowiekiem błyskotliwym, wrażliwym, a przy tym towarzyskim i obdarzonym dużym poczuciem humoru. Wiadomość o nagłej śmierci Zbyszka my – Jego koledzy – przyjęliśmy z głębokim smutkiem.

PROŚBA O ZDJĘCIA Z JUWENALIÓW

Osoby posiadające ciekawe zdjęcia z tegorocznych Juwenaliów FUJK, proszone są o przesyłanie ich na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , celem stworzenia jak najpełniejszej fotogalerii w zakładce "Uczelnia w obiektywie".

Strona 147 z 155

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony