rekrutacja 2013/2014

Home

PRACA DLA STUDENTÓW

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi informuje, iż otrzymał z Federalnego Urzędu Pracy z Bonn (ZAV) zgłoszenie pracy sezonowej dla polskich studentów/uczniów w okresie wakacji letnich 2010.
Oferowana praca wakacyjna to prace pomocnicze: w rolnictwie, przy sprzątaniu budynków, w hotelarstwie i gastronomii, w sieciach gastronomicznych, np. Mc Donalds, jak również w niewielkim stopniu, w przemyśle.
Do 30 grudnia 2009 r. WUP w Łodzi prowadzi rekrutację studentów/uczniów zainteresowanych zatrudnieniem.

Więcej…

WARSZTATY PT.: "UMIEJĘTNOŚCI A REALIA LOKALNEGO RYNKU PRACY"

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na zajęcia warsztatowe organizowane przez Akademickie Biuro Karier „SYNERGIA” pod patronatem Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP obejmujące tematykę z zakresu: UMIEJĘTNOŚCI A REALIA LOKALNEGO RYNKU PRACY.
Warsztaty odbędą się 08.12.2009 r. w godzinach od 11.10–13.00 w Domu Studenta  „OLIMP” w Sali Zeus. Zapisy w ABK w godzinach dyżurów, bądź elektronicznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL "TEATRU BEZ BARIER"

"Listy do Pana Boga" to spektakl osób niepełnosprawnych, który powstał dzięki współpracy aktorów Teatru Studenckiego Wyjście Ewakuacyjne i Teatru Bez Barier.
Spektakl zaprezentowany zostanie dnia 14.12.2009 (poniedziałek) o godz. 18.00 w Auli Filii UJK.

WARSZTATY DLA STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego,  Filia w Piotrkowie Trybunalskim proponuje studentom, posiadającym orzeczenie o stopniu niepełnosprawności cykl bezpłatnych warsztatów  „MÓJ ROZWÓJ”. Warsztaty będą prowadzone przez specjalistów zajmujących się rozwojem kariery zawodowej, zatrudnionych w naszej uczelni oraz osoby współpracujące z uczelnią. Celem warsztatów jest pokazanie studentom możliwości własnego rozwoju oraz  wskazanie skutecznych metod radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Więcej…

ANDRZEJKI Z RADĄ SAMORZĄDU STUDENTÓW

Rada Samorządu Studentów Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego, Filii w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza wszystkich studentów na ANDRZEJKI, w dniu 1 grudnia br. (wtorek), od 20.00 do klubu „Plan B” (ul. Słowackiego 66, tyły budynku Alior Bank). Wstęp za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej. Cena biletu: 5 zł. Obecność obowiązkowa! :)

SUKCES WICEPRZEWODNICZĄCEJ SKN "POLSKA-WSCHÓD"

Studentka III roku stosunków międzynarodowych Marta Sayed pełniąca funkcję wiceprzewodniczącej SKN “Polska-Wschód” odniosła duży sukces na drodze planowania swojego rozwoju zawodowego. Została ona bowiem przyjęta do Europejskiej Akademii Młodych Dyplomatów, co nie było łatwe, biorac pod uwagę fakt, że o 200 miejsc ubiegało się ponad 500 osób z całego kraju.

Więcej…

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE KOŁA NAUKOWEGO JĘZYKOZNAWCÓW

Serdecznie zapraszamy chętnych studentów na spotkanie Studenckiego Naukowego Koła Językoznawców, które odbędzie się 16.XII.2009 roku (środa) o godzinie 17.15 w pokoju 20. (budynek B). Tematem spotkania będzie: Tożsamość a językowy obraz świata. 
 
Opiekun SKNJ, Jolanta Bujak-Lechowicz
Przewodnicząca SKNJ, Dorota Wygaś

 

WARSZTATY DOT. POZYSKIWANIA ŚRODKÓW UNIJNYCH

Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej przy Instytucie Europejskim w Łodzi oraz Akademickie Biuro Karier ,,SYNERGIA” zapraszają wszystkich Studentów do wzięcia udziału w "Dniach Funduszy". W ramach imprezy odbędą się w dniu 01.12.2009 r. w godzinach 10:00-14:00 w sali nr 18 (budynek A), warsztaty na temat pozyskiwania środków unijnych. Liczba miejsc jest ograniczona do 25. Zapisy prowadzone są w ABK w godzinach dyżurów, bądź elektronicznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

OFICJALNE OTWARCIE ABK "SYNERGIA"

Dnia 10.11.2009 r. odbyło się oficjalne otwarcie Akademickiego Biura Karier "SYNERGIA". Miało ono na celu wypracowanie strategii współpracy z lokalnymi partnerami na kolejny rok akademicki, szczególnie w zakresie pozyskiwania środków z programów EFS. FOTORELACJA

Więcej…

WARSZTATY Z ZAKRESU TWORZENIA DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na zajęcia warsztatowe organizowane przez Akademickie Biuro Karier „SYNERGIA”, pod patronatem Mobilnego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej OHP,  obejmujące tematykę z zakresu: TWORZENIA DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH. Warsztaty odbędą się 23.11.2009 r. w godzinach od 11:00 do 13:00, w  świetlicy Domu Studenta "Olimp" (pierwsza sala po lewo od wejścia). Zapisy w ABK w godzinach dyżurów  bądź elektronicznie  na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…

Strona 147 z 161

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony