rekrutacja 2013/2014

Home

SPOTKANIE AKADEMICKIEGO BIURA KARIER "SYNERGIA" Z INSTYTUCJAMI LOKALNYMI

Celem spotkania, które odbyło się 20.01.2009 roku, w sali obrad Rektoratu Filii Uniwersytetu Humanistycznego-Przyrodniczego w Piotrkowie Trybunalskim było nawiązanie współpracy z lokalnymi instytucjami i omówienie możliwości ich wsparcia dla Akademickiego Biura Karier "SYNERGIA".

Spotkanie ABK Synergia z lokalnymi instytucjami

Więcej…

SKN "POLSKA-WSCHÓD" PONOWNIE NA BIAŁORUSI

Doskonale układa się współpraca SKN “Polska-Wschód” z Wyższą Szkołą Politechniczną w patrnerskim mieście Piotrkowa Trybunalskiego – Mołodecznie. Niedawno z konferencji naukowej poświęconej logistyce wróciła stamtąd delegacja studentów w składzie : Kamil Wyban, Robert Bialasiński (obaj SKN “Polska-Wschód”) oraz: Lidia Lasek, Katarzyna Krasoń, Przemysław Polański  (SKN Logistyk). 

Więcej…

NAGRODA DLA PANI LIDII LASEK

Studentka III roku ekonomii Lidia Lasek otrzymała bardzo wysokie wyróżnienie, jakie może otrzymać student zaangażowany w działalność naukową Uczelni i osiągający bardzo dobre wyniki w toku studiów – jest to: NAGRODA REKTORA UNIWERSYTETU JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W PRACACH STUDENCKICH KÓL NAUKOWYCH. ZOBACZ

SPOTKANIE KÓŁ NAUKOWYCH UJK

XVIII Sesja Studenckich Kół Naukowych „Człowiek i Jego Środowisko”, odbędzie się w dniach  21-22 kwietnia 2009 r. w Suchedniowie. Bliższe informacje oraz druki są do pobrania ze strony UJK w Kielcach. ZOBACZ.

PRZETARG NA WYNAJEM LOKALU

Filia UJK w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza przetargna udostępnienie lokalu na prowadzenie działalności gospodarczej. Przetarg ma charakter publiczny i odbywa się w formie przetargu ofert pisemnych. Lokal o powierzchni użytkowej 35,5 m2, położony jest w: Piotrkowie Trybunalskim, ul. Słowackiego 114/118 - budynek dydaktyczny A. Więcej informacji - POBIERZ.

NAGRODY DLA RECYTATORÓW

Członkowie Teatru Studenckiego "WYJŚCIE EWAKUACYJNE" wrócili z nagrodami z cyklicznego, Ogólnopolskiego Turnieju Recytatorskiego pn. "Magiczny teatr słowa, czyli... rekonesans po współczesnej literaturze polskiej i ukraińskiej", organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej oraz Towarzystwo Kultury Teatralnej wraz z UMCS w Lublinie. 

Więcej…

WYSTĘP TEATRU BEZ BARIER

12 stycznia Teatr Wyjście Ewakuacyjne oddał aulę Uniwersytetu Jana Kochanowskiego we władanie Teatru bez Barier. Odbył się niezwykły spektakl. O swoich "Marzeniach" opowiadali niepełnosprawni aktorzy zrzeszeni w teatrze działającym przy Środowiskowym Hufcu Pracy.

Teatr bez barier

Więcej…

ELEKTRONICZNE WERSJE ZARZĄDZEŃ

Wszystkie Zarządzenia, które są składane do Prorektora ds. Filii począwszy od stycznia 2009 r., należy przesyłać w wersji elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , celem umieszczenia ich na stronie WWW Filii.

Prorektor ds. Filii, prof. UJK dr hab. Anna Grochulska

STYPENDIUM DLA PANI EDYTY GWIAZDY

Z przyjemnością informujemy, że Edyta Gwiazda - studentka V roku Historii Wydziału Filologiczno-Historycznego Filii UJK, otrzymała najwyższe wyróżnienie, jakie może uzyskać student – stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce. Stypendium przyznane zostało na rok akademicki 2008/2009.

SPOTKANIE CHOINKOWE DLA DZIECI PRACOWNIKÓW

Coroczne spotkanie choinkowe dla dzieci Pracowników odbędzie się w najbliższą sobotę (10 stycznia 2009 r.) o godz. 16.00 w stołówce DS. "OLIMP".

Strona 147 z 148

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Raiffeisen Bank Oddział w Kielcach
nr 48 1750 1110 0000 0000 2108 1237

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony