rekrutacja 2013/2014

Home

PRACA DLA STUDENTÓW Z ZAINTERESOWANIAMI PRZYRODNICZYMI

Akademickie Biuro Karier "SYNERGIA" poszukuje studentów z zainteresowaniami przyrodniczymi, chętnych do poprowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą na leśnej ścieżce edukacyjnej, gdzie po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej i szkolenia będzie możliwe prowadzenie takich zajęć na umowę-zlecenie. WIĘCEJ

NAGRODA DLA PANI ANNY HICNER

Praca licencjacka pt. "Charakterystyka ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej w Polsce na przykładzie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności brokerskiej", napisana przez Panią Annę Hicner otrzymała wyróżnienie Rzecznika Ubezpieczonych w VII edycji konkursu na najlepsze prace z dziedziny ubezpieczeń gospodarczych i  społecznych.  Pani Anna Hicner jest studentką ekonomii na Wydziale Nauk Społecznych UJK, Filia w Piotrkowie Trybunalskim. Praca została napisana pod kierunkiem dr Małgorzaty Olszewskiej. Konkurs został zorganizowany przez Rzecznika Ubezpieczonych, Fundację Edukacji Ubezpieczeniowej i Gazetę Ubezpieczeniową.

Źródło: Gazeta Akademicka. Dodatek specjalny do Gazety Ubezpieczeniowej nr 04(511) z 27 stycznia 2009 r.

DEBATA DOTYCZĄCA HOMOFOBII W POLSCE

Dnia 26 lutego 2009 roku Studenckie Koło Naukowe "Socjofile" zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w DEBACIE poświęconej problemowi HOMOFOBII w Polsce. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 w Klubie Studenckim "Zeus",  w Domu Studenta "OLIMP".

DYPLOMY DLA STAŻYSTÓW

Zakład Polityki Europejskiej informuje, że międzynarodowy koordynator staży akademickich Stowarzyszenie Dom Europejski przyznało Certyfikaty Doskonałości dla Studentów II roku stosunków międzynarodowych Filii UJK.

Więcej…

WYJAZD DLA I ROKU STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

W ramach zajęć prawo wspólnotowe z dr. Cezarym Szyjko studenci I roku stosunków  międzynarodowych studiów dziennych wezmą udział w międzynarodowej Konferencji UE na Uniwersytecie Warszawskim.

Więcej…

WYJAZD NA DJERBĘ

Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami już po raz 7 grupa pracowników i studentów Filii UJK odwiedzi wyspę Djerba w Afryce, na Morzu Śródziemnym, aby wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży Akademickiej, w ramach unijnego programu MEDA.

Więcej…

NOWY PODRĘCZNIK DR. CEZAREGO SZYJKO

Zakład Polityki Europejskiej Instytutu Stosunków Miedzynarodowych WF-H Filii UJK informuje o ukazaniu się  podręcznika akademickiego pt. Nowy paradygmat polityki medialnej Unii Europejskiej, pod redakcją naukową dr. hab. prof. UJK Zenona Ślusarczyka oraz dr. Cezarego Szyjko, wydany z okazji 5-lecia uruchomienia na naszej Uczelni kierunku stosunki międzynarodowe. Zakład informuje, że międzynarodowa aktywność i zagraniczna współpraca naukowo-badawcza prowadzona pod kierunkiem adiunkta zakładu - dr. Cezarego Szyjko została uhonowana doroczną nagrodą indywidualną przyznaną przez J.M. Rektora UJK prof. dr hab. Reginę Renz.

BILETY NA PODRÓŻ DO BUENOS AIRES

Jeszcze tylko do 12 lutego pracownicy Filii UJK mogą zgłaszać zapotrzebowanie na bilety, na najbliższe przedstawienie z cyklu Regionalnych Scen Teatru Jaracza, pt. "Podróż do Buenos Aires". Występ odbędzie się w sobotę 28 lutego w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, al. 3 Maja 12, o godz. 19.00. Pracownikowi przysługuje jeden bilet w cenie 10 PLN. Zgłoszeń i wpłat należy dokonywać u Pani Anny Wysockiej, w pok. nr 10 (DS. "OLIMP"). Bliższe informacje nt. biletów uzyskają Państwo pod nr. (44)7327400 wew. 155. Więcej informacji o przedstawieniu można przeczytać TUTAJ

TYTUŁ PROFESORSKI DLA PANA ANDRZEJA FELCHNERA

Wiadomość nieco spóźniona, niemniej bardzo istotna i warta odnotowania. Dnia 23 lipca, decyzją Prezydenta RP został nadany tytuł naukowy profesora nauk humanistycznych wieloletniemu pracownikowi Filii UJK - Panu Andrzejowi Felchnerowi. Gratulujemy wyróżnienia, życząc jednocześnie wielu naukowych sukcesów. Akt nadania oraz list gratulacyjny Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego można zobaczyć TUTAJ

INFORMACJA W SPRAWIE OBSŁUGI GRUPOWYCH UBEZPIECZEŃ PRACOWNICZYCH TYPU P PLUS

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 marca 2009 roku w sprawach związanych z grupowym ubezpieczeniem pracowników typu P PLUS należy zgłaszać się do Pani Ewy Robaszek (Kwestura, pok. nr 5).

Strona 153 z 155

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony