rekrutacja 2013/2014

Home

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA "UDZIAŁ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W ZAPEWNIANIU BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA"

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej organizowanej przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Filii w Piotrkowie Trybunalskim nt. „Udział organizacji pozarządowych w zapewnianiu bezpieczeństwa państwa”, która odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim w dniach 24 – 25 maja 2017 roku.

w

Więcej…

AKADEMICKA NOC MUZEÓW

Filia UJK wraz z Bracnoc muzeówm Zygmunta Starego i Piotrkowskim CIT-em włączyła się 20 maja w ogólnopolską noc muzeów. Na ulicy Grodzkiej miała miejsce akademicka odsłona tego tradycyjnego przedsięwzięcia. Wśród wielu atrakcji znalazło się miejsce na inscenizację sporu o produkcje słodyczy z XVI w., tradycyjną produkcję i degustację marcepanu, wystawę historycznych guzików.

noc muzeów

Więcej…

JUWENALIA 2017

Więcej zdjęć na FB Uczelni - ZOBACZ

Juwenalia 2017

Więcej…

KOLEJNE FORUM DIALOGU NAUKA-BIZNES JUŻ DZISIAJ

w

FORUM DIALOGU NAUKA-BIZNES

Katedra Zarządzania i SKN Młody Inwestor i Nowoczesny Menedżer oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Kielcach Koło w Piotrkowie Trybunalskim w ramach Forum Dialogu Nauka – Biznes zapraszają na wykład otwarty pt. Fundusze europejskie dla młodych. Wykład odbędzie 22.05.2017 r. o godz.11.30, w sali 121, budynek A.

w

ZAPRASZAMY!

akademicka noc muzeów

UWAGA!!!

GODZINY REKTORSKIE w dniach 17 - 18 maja 2017 w związku z organizacją Juwenaliów 2017 na naszej Uczelni. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy.

JUWENALIA 2017

Juwenalia odbędą się w dniach 17-18 maja 2017 roku. Wystąpią zespoły: Akurat, Bomba Kaloryczna, Rail. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy.

Juwenalia 2017

XIII MIĘDZYNARODOWE SYMPOZJUM NAUKOWE NT. RODZINA - DEMOGRAFIA - SPOŁECZEŃSTWO

W dniu 15 maja 2017 roku odbyło się XIII Międzynarodowe Sympozjum Naukowe nt. Rodzina – demografia – społeczeństwo. Organizatorem cyklicznych spotkań naukowych, poświęconych problematyce rodziny, jest Instytut Nauk Pedagogicznych. W tym roku, podobnie jak i w latach poprzednich, w wymianie poglądów na temat funkcjonowania współczesnej rodziny uczestniczyli liczni goście z kraju i z zaprzyjaźnionych ośrodków naukowych z Ukrainy, w tym między innymi: Narodowego Uniwersytetu im. Tarasa Szewczenko w Kijowie; NAPN Ukrainy w Kijowie; Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego im. V.G. Korolenko w Połtawie oraz Podkarpackiego Uniwersytetu Narodowego im. Wasyla Stefanyka w Iwano-Frankiwsku.
W narracjach uczestników, pojawiała się wielowątkowość zagadnień familiologicznych. Osadzone one były zarówno w przeszłości, jak i we współczesności: od ponowoczesnych modeli wychowawczych po funkcjonowanie rodzin w okresie II Rzeczypospolitej. Prelegenci zwrócili również uwagę na kwestię wsparcia rodzin, w tym m.in. na działania podejmowane w ramach polityki społecznej państwa (rządowy program Rodzina 500+) oraz działalność wolontarystyczną.
Obrady sympozjum uświetnił koncert fortepianowy dr Anastazji Wilczkowskiej i występ wokalny mgr Magdaleny Hudzieczek-Cieślar. Więcej zdjęć na FB uczelni - ZOBACZ

rodzina demografia społeczeństwo

Więcej…

OBÓZ NAUKOWO-DYDAKTYCZNY NA MAZURACH

W dniach 30.04 - 5.05 2017 r. w Centrum Szkolenia Straży Granicznej (CSSG) im. Żołnierzy Korpusu Ochrony Pogranicza w Kętrzynie przebywała grupa studentów Katedry Bezpieczeństwa Narodowego i Katedry Ekonomii Wydziału Nauk Społecznych Filii UJK w ramach obozu naukowo-dydaktycznego. Obóz zorganizowany został przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego przy współpracy Piotrkowskiego Uniwersytetu Polowego, CSSG im. Żołnierzy Korpusu Ochrony Pogranicza w Kętrzynie i Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej im. gen. bryg. Stefana Pasławskiego w Kętrzynie. W ramach programu obejmującego zapoznanie się z bazą CSSG, zadaniami, procesem szkolenia, strukturą Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG oraz odcinkiem granicy państwowej z Rosją,  studenci i towarzysząca im kadra naukowo-dydaktyczna zwiedziła także interesujące atrakcje turystyczne Warmii i Mazur.

Warsztaty w języku angielskim nauka tańca

Strona 17 z 155

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony