rekrutacja 2013/2014

Home

CYKLICZNE SEMINARIA NAUKOWE W KATEDRZE BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,
W dniu 25 stycznia 2018 roku, w oryginalnej formule rozpoczynamy w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego cykl seminariów naukowych dotyczących problematyki bezpieczeństwa i obronności. Zaproszenie kieruję do wszystkich, którzy chcą poznawać lub doskonalić warsztat naukowy. Spodziewam się też aktywnego uczestnictwa i wsparcia ze strony naukowców dojrzałych, którzy zechcą się podzielić swoją wiedzą, doświadczeniem, know-how w zakresie dobrych praktyk i warsztatu naukowego.
Kadrze i Studentom oferujemy nową, wychodzącą na przeciw oczekiwaniom środowiska akademickiego formułę seminariów, na którą składają się:
1. Wystąpienia zaproszonych gości – naukowców będących autorytetami w zakresie bezpieczeństwa;
2. Prezentacje mini-referatów połączone z interaktywną oceną wystąpień;
3. Warsztaty metodologiczne w zakresie doskonalenia naukowego;
4. Pokazy nowoczesnych narzędzi wspomagających pracę naukowca;
5. Interaktywne i w czasie rzeczywistym wyrażanie opinii za pomocą smartfona.
Temat przewodni seminarium inauguracyjnego, które odbędzie się w dniu 25 stycznia: Jak realizować badania naukowe w naukach o bezpieczeństwie?
moderator seminariów naukowych: dr hab. inż. Jan Zych prof. nadzw. UJK, adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

cykliczne seminaria w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego

 ZOBACZ WIĘCEJ

SPOTKANIE W SPRAWIE ERASMUSA

Studenci zainteresowani wyjazdem na Erasmus-a proszeni są o zgłoszenie się na spotkanie 19 stycznia 2018r. (piątek) do sali 45 na godzinę 9.00.

spotkanie w sprawie Erasmusa

OLIMPIADA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

12 stycznia 2018, odbył się finał Olimpiady wiedzy o bezpieczeństwie pt. „Bezpieczna Polska. Bezpieczny region piotrkowski”. Olimpiadę wiedzy o bezpieczeństwie patronatem objął Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego – Pan Krzysztof Chojniak. W finale olimpiady wzięli udział reprezentanci siedmiu szkół, wyłonionych spośród czterdziestu ośmiu placówek zlokalizowanych w regionie piotrkowskim: II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim, IV Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim, III Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku, I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu. I miejsce zajął Kacper Błaszkowski (ZSCKU Wolbórz) podopieczny Pana profesora Marka Snopka, II miejsce przypadło Joannie Stefańczyk ( I LO w Tomaszowie Mazowieckim), podopiecznej Pani profesor Doroty Chruścielewskiej-Chojnackiej. III miejsce zajął Michał Matuszczak, także z ZSCKU w Wolborzu, także podopieczny Pana M. Snopka. Laureaci zostali nagrodzeni sprzętem elektronicznym i książkami. Więcej zdjęć na FB Uczelni - ZOBACZ

Olimpiada wiedzy o bezpieczeństwie

Więcej…

ZAPROSZENIE NA KONCERT

zaproszenie na koncert karnawałowy 2018

NOWOROCZNE SPOTKANIE W KATEDRZE BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO

W czwartek 11 stycznia 2018 roku w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego Wydziału Nauk Społecznych odbyła się pierwsza edycja spotkania z przedstawicielami władz miasta Piotrkowa Trybunalskiego i Powiatu Piotrkowskiego oraz z interesariuszami zewnętrznymi. Spotkanie moderowała Pani dr hab. Nina Stępnicka, prof. UJK.

Noworoczne spotkanie w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego

Więcej…

SPOTKANIE W SPRAWIE ERASMUSA

Studenci zainteresowani wyjazdem na Erasmus-a proszeni są o zgłoszenie się na spotkanie 19 stycznia 2018r. (piątek) do sali 45 na godzinę 9.00.

KOLEJNE ZAJĘCIA W RAMACH PIOTRKOWSKIEGO UNIWERSYTETU POLOWEGO

W dniu 20 stycznia 2018 r. w ramach Piotrkowskiego Uniwersytetu Polowego odbędą się zajęcia na temat: „Szkolenie żołnierzy SZ RP – Wojska Lądowe Zadania, organizacja, wyposażenie i uzbrojenie”.
Zajęcia przeprowadzone zostaną w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim.
W programie zajęć między innymi:
a. pokaz sprzętu bojowego 25 BKPow.,
b. strzelanie na trenażerze „Śnieżnik” oraz inne atrakcje.
Zbiórka uczestników w dniu 20.01.2018 r. o godz. 9:00 przed wejściem do budynku „A” Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego ul. Słowackiego 114/116
Planowany powrót ok. godz. 14:00. Koszt wyjazdu 10 PLN – koszt transportu.

Zajęcia w jednostce 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim

TAKI BYŁ ROK 2017

Przedstawiamy Państwu pokaz slajdów wydarzeń w Filii UJK w roku 2017. Blisko 300 zdjęć z różnych okoliczności, przedsięwzięć, imprez jednorazowych i cyklicznych. Mamy nadzieję, że goście Uczelni, pracownicy, studenci odnajdą w relacji najważniejsze wydarzenia, które tworzyli, w których uczestniczyli, którymi żył Uniwersytet w Piotrkowie Trybunalskim. Dziękujemy wszystkim za tworzenie tego naukowego, kulturowego i społecznego kalendarza Filii UJK. A więc - proszę rozsiąść się wygodnie - TAKI BYŁ ROK 2017!

Taki był rok 2017

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia wszystkim pracownikom, studentom i sympatykom Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim radosnych dni świątecznych, spędzonych w domowej atmosferze, a zbliżający się Nowy Rok 2018 niech będzie pełen powodzenia w pracy i w naszych domach.

Życzenia Świąteczne

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

wykład doktora Jaworskiego o Bożym Narodzeniu piotrkowian w XIX stuleciu

Strona 5 z 156

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony