rekrutacja 2013/2014

Home

WOJNA HYBRYDOWA NA UKRAINIE - PROF. DR HAB. BOGUSŁAW PACEK - SPOTKANIE AUTORSKIE

W imieniu szefa Katedry Bezpieczeństwa Narodowego Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim prof. Zygmunta Matuszaka mamy przyjemność serdecznie Państwa zaprosić na promocję książki generała i profesora dr hab. Bogusława Packa  pt. "Wojna Hybrydowa na Ukrainie". Książka jest pokłosiem badań i konferencji dotyczącej tego samego problemu, która odbyła się na Wydziale Nauk Społecznych  w Piotrkowie Trybunalskim  w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego w listopadzie 2016, a także pierwszą polską pozycją poświęcona wojnie na Krymie i w Donbasie.

Książka generała Bogusława Packa podejmuje szerokie ujęcie nowej problematyki wojskowej na przykładzie wojny hybrydowej na Ukrainie. W dobie istotnego pytania o dalsze losy ukraińskiego państwa, ze względu na współczesne zagrożenia wojenne, nowoczesne, nieznane metody prowadzenia działań agresywnych i bezpieczeństwo Rzeczypospolitej wydaje się, że tematyka spotkania jest ze wszech miar ciekawa i aktualna. Zarówno dla fachowców jak i obywatela zatroskanego o geopolityczny ład współczesnej Europy. Serdecznie zapraszamy!

Termin:
· 20 marca (wtorek) godzina 12.30, aula UJK – spotkanie zamknięte tylko dla studentów Filii UJK
· 21 marca (środa) godzina 16.30, aula UJK - spotkanie otwarte, wstęp wolny

Miejsce: aula Filii UJK, budynek A, Słowackiego 114/118

Bogusław Pacek, prof. dr hab. Bogusław Pacek, nauczyciel akademicki w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego Wydziału Nauk Społecznych Filii w Piotrkowie Trybunalskim Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, generał dywizji w stanie spoczynku, doradca NATO ds. reformy szkolnictwa wojskowego Ukrainy.

Wojna hybrydowa na Ukrainie

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

16 marca (piątek) serdecznie zapraszamy na konferencję popularnonaukową poświęconą 100-leciu odzyskania Niepodległości. Początek godzina 10.00, budynek B Filii UJK.

Zaproszenie na konferencję

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE BADANIE WZROKU

Zaproszenie na badanie wzroku

ERASMUS+

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Filologiczno-Historycznego na spotkanie informacyjne dot. wyjazdów na studia i praktykę w ramach programu Erasmus+. Spotkanie odbędzie się 13 marca 2018 r. o godz. 13.00 w sali 14, budynek B. Prowadzącym będzie Koordynator Wydziałowy Erasmus+ - mgr Iwona Puścian.

Erasmus+

TEATR WYJŚCIE EWAKUACYJNE W LANCASTER

Teatr Studencki Wyjście Ewakuacyjne wrócił z Anglii. Studenci Filii zaproszeni przez Polish Center w Lancaster i Szkołę Sobotnią dla Polonii pokazali podczas pobytu dwa spektakle teatralne, przedstawienie kabaretowe i zorganizowali warsztaty teatralne dla dzieci.

Teatr Wyjście Ewakuacyjne w Lancaster

INFORMACJA

Informujemy, że osoby uprawnione do korzystania ze świadczeń Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (pracownicy, emeryci, renciści) powinny złożyć OŚWIADCZENIE O DOCHODACH ZA 2017 ROK w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2018 roku. Uprawnieni, którzy nie złożą oświadczenia w wymaganym terminie traktowani będą jak osoby zakwalifikowane do najwyższego progu dochodowego.
Przypominamy również o składaniu wniosków dot. dofinansowania do wypoczynku.
Formularze w/w wniosków są dostępne na stronie internetowej Filii UJK w zakładce: INFORMACJE SOCJALNE.

AKADEMICKIE TARGI EDUKACYJNE W OPOCZNIE

22 lutego 2018 roku odbyły się Akademickie Targi Edukacyjne w Opocznie. Miejscem wydarzenia była Hala Sportowa I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Opocznie. Stoisko Filii UJK cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Targi Eudkacyjne w Opocznie

Więcej…

NOWE OFERTY ZATRUDNIENIA

 W sekcji "Zatrudnienie" zostały umieszczone ogłoszenia dot. zatrudnienia w Katedrze Zarządzania na stanowisko profesora nadzwyczajnego (ZOBACZ) oraz adiunkta (ZOBACZ)

WIZYTA STUDENTÓW W BAZIE LOTNICTWA W ŁASKU

17 lutego 2018 roku, studenci Filii UJK oraz uczniowie Liceum Ogólnokszałcącego nr 4 odbyli wizytę w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Więcej zdjęć na FB Uczelni - ZOBACZ

wizyta studentów w Bazie Lotnictwa w Łasku

Więcej…

ZAPROSZENIE NA SZTUKĘ

Już 6 marca premiera sztuki Teatru Studenckiego - Zapałki. Dokładnie ten sam spektakl Wyjście Ewakuacyjne przedstawi na Festiwalu Teatrów studenckich Start w Poznaniu. Więcej informacji o teatrze na stronach:
https://www.instagram.com/teatr_wyjscie.ewakuacyjne/
https://www.facebook.com/wyjscie.awaryjne.3
Prosimy Państwa o trzymanie kciuków! Zapraszamy!

Zaproszenie na sztukę

Strona 7 z 161

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony