rekrutacja 2013/2014

Home

SPOTKANIE ZE STUDENTAMI W SPRAWIE WYBORU SPECJALNOŚCI

W dniach 30 listopada i 2 grudnia 2017 r. w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego odbyło się spotkanie informacyjne ze Studentami pierwszych roczników pierwszego i drugiego stopnia, studiującymi w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Kanwą spotkania było przedstawienie najważniejszych determinantów, jakie należy wziąć pod uwagę przy wyborze specjalności.
W roku akademickim 2017/2018 Studenci studiujący Bezpieczeństwo narodowe w ramach studiów pierwszego stopnia mogą zdecydować się na wybór specjalności: Menadżer bezpieczeństwa, Bezpieczeństwo publiczne lub Zarządzanie kryzysowe, zaś Studenci drugiego stopnia mogą wybrać Bezpieczeństwo publiczne lub Zarządzanie kryzysowe.

Spotkanie ze studentami w sprawie wyboru specjalności

Więcej…

POLSKI NIEPODLEGŁEJ REGIONU KORZENIE

5 grudnia 2017 roku na Wydziale Filologiczno-Historycznym Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się popularnonaukowa konferencja „Polski niepodległej regionu korzenie”. Konferencja była zwieńczeniem projektu Wsparcia Uniwersytetów Trzeciego Wieku finansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Nasza mała Ojczyzna – w poszukiwaniu utraconego czasu”. Słuchacze mogli posłuchać wielu ciekawych referatów, których głównym celem było przypomnienie o drogach do niepodległości nie tylko Polski, ale i naszego regionu. Prelegenci mówili także o niepodległości w literaturze czy drodze do niepodległości piotrkowskiej archiwistyki. Referaty wygłosili pracownicy naukowi Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych oraz  Archiwum Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim. Głos zabrali również przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku prezentując swoje badania.

Polski Niepodległej Regionu Korzenie

Więcej…

UJK ZE SZLACHETNĄ PACZKĄ PRZEZ LATA

Jak co roku i tym razem cała społeczność akademicka bierze udział w Szlachetnej Paczce 2017. Aby dodać animuszu osobom wątpiącym, maruderom, a zarazem podziękować wszystkim woluntariuszom, którzy w ostatnich latach sprawili się na medal jako "Drużyna W" przedstawiamy małe podsumowanie tej charytatywnej akcji. Prosimy więc o datki, pomoc materialną i aktywny udział w zbiórce. Do dzieła! Finał już w najbliższy weekend w Filii UJK. Zapraszamy!

UJK ze Szlachetną Paczką przez lata

ERASMUS 2017

30 listopada 2017 w auli akademickiej odbyło się spotkanie studentów Filii UJK z przedstawicielami i koordynatorami programu Erasmus plus. W zajęciach uczestniczyły koordynatorki programu z Kielc dr Justyna Palacz i mgr Beata Banach - Rząca a także uczelniani koordynatorzy programu. Oprócz informacji formalnych młodzież akademicka mogła też usłyszeć relacje z pobytu z Hiszpanii studentów filologii angielskiej.

Erasmus 2017

V. FORUM GOSPODARKI WSPÓŁCZESNEJ

Katedra Zarządzania Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowała konferencję stanowiącą forum wymiany poglądów ludzi nauki, pracowników bankowości spółdzielczej, instytucji publicznych oraz biznesmenów z zakresu współczesnych problemów rozwoju gospodarki regionalnej. Więcej zdjęć na FB - ZOBACZ

V. Forum Gospodarki Współczesnej

Więcej…

KONKURS MINISTERSTWA FINANSÓW

Szanowni Państwo,
W imieniu Ministra Rozwoju i Finansów chciałbym zaprosić Państwa do udziału w drugiej edycji konkursu „Podatkowi liderzy”. W puli nagród oczekujących na 12 laureatów konkursu jest możliwość odbycia miesięcznych płatnych praktyk (wynagrodzenie 3000zł brutto) w Ministerstwie Finansów. Zadaniem praktykantów będzie wspieranie zespołu pracującego nad ustawami uszczelniającymi polskie prawo podatkowe.
Zgłoszeń należy dokonywać mailowo, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w załączniku przesyłając:
· Wypełnioną kartę zgłoszenia do udziału w konkursie (w załączniku)
· Życiorys, z wyszczególnieniem:
o   zdanych przedmiotów podatkowych i ekonomicznych
o   umiejętności językowych, szkół prawa obcego, lektoratów języka zawodowego
o   stypendiów zagranicznych, odbytych praktyk zawodowych
· Kopię (skan) dokumentu potwierdzającego status studenta lub absolwenta (legitymacja lub dyplom)
· Pracę konkursową pt. „Podatki 4.0: daniny przyszłości” (nie więcej niż 2 strony, czcionka 12)
 Termin przesyłania zgłoszeń: Niedziela, 10 grudnia 2017

Konkurs Ministerstwa Finansów

Więcej…

ZAPISY NA SEMINARIA

 

UWAGA!!!  
Dotyczy: Pedagogiki - II rok I stopnia - studia stacjonarne
Pedagogiki - II rok I stopnia - studia niestacjonarne
Pedagogiki - I rok II stopnia - studia stacjonarne

Zapisy na seminaria dyplomowe na rok akad. 2017/2018 (semestr letni) odbędą się drogą elektroniczną w Wirtualnej Uczelni od 09.12.2017r. do 14.12.2017r.  
System uruchamia się 09.12.2017r. o godz. 0.00.
Należy wejść na swoje indywidualne konto w menu – wybory - wybór seminarium.

IV LOTERIA PROJAKOŚCIOWA

Na Wydziale Filologiczno-Historycznym dnia 23 listopada 2017 roku odbyła się Projakościowa Loteria dla uczestników badań ankietowych. Wśród losów znalazły się m. in. trzy bony do EMPIK-u, każdy o wartości 50 zł. Trafiły one do rąk studentów: Pani Dominiki Juszczak, Pani Eweliny Jędrzejczyk, Pana Macieja Szołtysika. Gratulujemy im i dziękujemy wszystkim uczestnikom badań ankietowych za ich udział w budowaniu jakości kształcenia. Władze Wydziału i Członkowie WKJK.

IV Loteria projakościowa

Więcej…

ZAPROSZENIE NA WYKŁAD I DEBATĘ

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych oraz Dyrektor Piotrkowskiej Trybuny Bezpieczeństwa zapraszają na wykład i debatę. Szczegóły na plakacie.

wykład gen. Pawlikowskiego

KONFERENCJA

Serdecznie zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt "Nasza mała ojczyzna - w poszukiwaniu utraconego czasu" realizowany w ramach Programu MNiSW "Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku".

Konferencja Polski Niepodległej regionu korzenie

Strona 7 z 156

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony