rekrutacja 2013/2014

Home

SEMINARIUM NAUKOWE - FOTORELACJA

W dniu 25. stycznia 2018 roku, zainaugurowano w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego cykl seminariów naukowych. W pierwszej edycji uczestniczyli Pracownicy naukowo-dydaktyczni Katedry Bezpieczeństwa Wydziału Nauk Społecznych oraz nasi drodzy Studenci - przyszli beneficjenci procesu kształcenia na naszym wydziale.

Misja seminariów naukowych, to kształtowanie i podnoszenie kompetencji Studentów w zakresie prowadzenia badań naukowych, metodycznej realizacji prac dyplomowych oraz pisania artykułów naukowych.

seminarium naukowe

Więcej…

KONCERT KARNAWAŁOWY - FOTORELACJA

Po raz kolejny społeczność akademicka wraz z piotrkowianami została uraczona magicznym koncertem karnawałowym. Ponad pól tysiąca przyjaciół Uniwersytetu i Państwowej Szkoły Muzycznej, a przede wszystkim melomanów, mogło posłuchać najpiękniejszych utworów muzyki filmowej i klasycznej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu.

Koncert Karnawałowy 2018

Więcej…

JUŻ DZIŚ KONCERT KARNAWAŁOWY W FILII UJK

Już dziś o 18:00 Koncert Karnawałowy w auli Uniwersytetu. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Już dziś Koncert Karnawałowy 2018 w Filii UJK

SEMINARIUM NAUKOWE

„Jak realizować badania naukowe w naukach o bezpieczeństwie?”

seminarium naukowe w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego

 · w najbliższy czwartek, 25 stycznia 2018 roku
 · w sali 45
 · w godzinach 11.30~14.00
odbędzie się inauguracyjne seminarium naukowe dotyczące problematyki bezpieczeństwa, nt:
„Jak realizować badania naukowe w naukach o bezpieczeństwie?”
Wymagania do prac naukowych z roku na rok systematycznie rosną i trzeba im umiejętnie sprostać. Dotyczy to zarówno prac dyplomowych jak i publikacji w czasopismach naukowych.
Uczestniczenie w  seminarium pomoże przezwyciężyć problemy w zakresie prowadzenia badań w naukach o bezpieczeństwie. Specjalnie na seminarium przygotowano konkretne, praktyczne zagadnienia:
 · dyskusja nad procedurami badawczymi,
 · algorytm prowadzenia badań
 · zbiór rekomendacji dla badacza
Zapraszam wszystkich, którzy chcą doskonalić swój warsztat naukowy, podzielić się swoimi doświadczeniami lub zamierzają publikować naukowo.
Temat przewodni seminarium inauguracyjnego:
Jak realizować badania naukowe w naukach o bezpieczeństwie?
prof. UJK dr hab. inż. Jan Zych

JUŻ WKRÓTCE KONCERT KARNAWAŁOWY

Serdecznie zapraszamy na Koncert Karnawałowy, który odbędzie się 25 stycznia 2018 roku w auli budynku A o godz. 18.00. W koncercie weźmie udział orkiestra PSM I i II stopnia. Wstęp wolny.

Już wkrótce Koncert Karnawałowy 2018

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

zaproszenie na wykład

CYKLICZNE SEMINARIA NAUKOWE W KATEDRZE BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,
W dniu 25 stycznia 2018 roku, w oryginalnej formule rozpoczynamy w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego cykl seminariów naukowych dotyczących problematyki bezpieczeństwa i obronności. Zaproszenie kieruję do wszystkich, którzy chcą poznawać lub doskonalić warsztat naukowy. Spodziewam się też aktywnego uczestnictwa i wsparcia ze strony naukowców dojrzałych, którzy zechcą się podzielić swoją wiedzą, doświadczeniem, know-how w zakresie dobrych praktyk i warsztatu naukowego.
Kadrze i Studentom oferujemy nową, wychodzącą na przeciw oczekiwaniom środowiska akademickiego formułę seminariów, na którą składają się:
1. Wystąpienia zaproszonych gości – naukowców będących autorytetami w zakresie bezpieczeństwa;
2. Prezentacje mini-referatów połączone z interaktywną oceną wystąpień;
3. Warsztaty metodologiczne w zakresie doskonalenia naukowego;
4. Pokazy nowoczesnych narzędzi wspomagających pracę naukowca;
5. Interaktywne i w czasie rzeczywistym wyrażanie opinii za pomocą smartfona.
Temat przewodni seminarium inauguracyjnego, które odbędzie się w dniu 25 stycznia: Jak realizować badania naukowe w naukach o bezpieczeństwie?
moderator seminariów naukowych: dr hab. inż. Jan Zych prof. nadzw. UJK, adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

cykliczne seminaria w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego

 ZOBACZ WIĘCEJ

SPOTKANIE W SPRAWIE ERASMUSA

Studenci zainteresowani wyjazdem na Erasmus-a proszeni są o zgłoszenie się na spotkanie 19 stycznia 2018r. (piątek) do sali 45 na godzinę 9.00.

spotkanie w sprawie Erasmusa

OLIMPIADA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

12 stycznia 2018, odbył się finał Olimpiady wiedzy o bezpieczeństwie pt. „Bezpieczna Polska. Bezpieczny region piotrkowski”. Olimpiadę wiedzy o bezpieczeństwie patronatem objął Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego – Pan Krzysztof Chojniak. W finale olimpiady wzięli udział reprezentanci siedmiu szkół, wyłonionych spośród czterdziestu ośmiu placówek zlokalizowanych w regionie piotrkowskim: II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim, IV Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim, III Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku, I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu. I miejsce zajął Kacper Błaszkowski (ZSCKU Wolbórz) podopieczny Pana profesora Marka Snopka, II miejsce przypadło Joannie Stefańczyk ( I LO w Tomaszowie Mazowieckim), podopiecznej Pani profesor Doroty Chruścielewskiej-Chojnackiej. III miejsce zajął Michał Matuszczak, także z ZSCKU w Wolborzu, także podopieczny Pana M. Snopka. Laureaci zostali nagrodzeni sprzętem elektronicznym i książkami. Więcej zdjęć na FB Uczelni - ZOBACZ

Olimpiada wiedzy o bezpieczeństwie

Więcej…

ZAPROSZENIE NA KONCERT

zaproszenie na koncert karnawałowy 2018

Strona 9 z 161

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony