rekrutacja 2013/2014

Home

WYCIECZKA ROWEROWA DO SMARDZEWIC

W dniach 19-20 maja 2017 roku odbyła się wycieczka rowerowa do Smardzewic. W wycieczce wzięli udział studenci I roku pedagogiki zdrowia i wychowania fizycznego.

twe

Więcej…

JUŻ WKRÓTCE NOWY KIERUNEK - ADMINISTRACJA

19

CZŁOWIEK A HISTORIA

Studenckie Koło Naukowe Historyków „Klio”, działające przy Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych Wydziału Filologiczno-Historycznego w dniach 24 – 26 maja 2017 roku zorganizowało XIV Studencko-doktorancką Konferencję - Człowiek a historia. Zapraszamy na fotorelację.

człowiek a historia

Więcej…

UDZIAŁ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W ZAPEWNIANIU BEZPIECZEŃSTWA PAŃŚTWA

W dniu 24. maja 2017 roku w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego odbyła się Ogólnopolska Konferencja naukowa pt. „Udział organizacji pozarządowych w zapewnianiu bezpieczeństwa państwa”. W konferencji wzięli udział m.in przedstawiciele: władz miasta Piotrkowa Trybunalskiego, powiatu piotrkowskiego, służb mundurowych i organizacji pozarządowych. Więcej zdjęć na FB Uczelni - ZOBACZ

udział organizacji pozarządowych w zapewnianiu bezpieczeństwa pańśtwa

Więcej…

TEATR I KOCHANKI JANOWSKIE

23 maja odbyło się uroczyste pożegnanie trzech członków Teatru Studenckiego Wyjście Ewakuacyjne - Martyny Cichej, Marty Mucik i Adriana Stępnia (Haban). Studenci staną się wkrótce naszymi absolwentami. Okoliczność pożegnania posłużyła do zagrania paru groteskowych etiud, wysłuchania piosenek i i popisów na instrumentach. Po spektaklu wszyscy przeszli na patio, które po raz pierwszy posłużyło do zabawy z wierszami Jana Kochanowskiego, bowiem w tym dniu odbywały się także Kochanki Janowskie. Uprzedzamy wszelkie wątpliwości - tak, święto patronalne ma w naszej Filii charakter dość ruchomy :)

pożegnanie członków teatru studenckiego wyjście ewakuacyjne

Więcej…

FOTORELACJA Z KOLEJNEGO FORUM DIALOGU NAUKA-BIZNES

22 maja br. Katedra Zarządzania i SKN Młody Inwestor i Nowoczesny Menedżer oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Koło w Piotrkowie Trybunalskim w ramach Forum Dialogu Nauka – Biznes zorganizowali spotkanie z Panią Marta Jóżwiak - Piotrowską - inspektorem ds. informacji o funduszach europejskich. W trakcie spotkania omówione były podstawowe projekty i programy pomocy europejskiej, szczególnie te dotyczące osób do 29 roku życia m.in wsparcie na starcie, bon oświatowy, pożyczki zwrotne i bezzwrotne na podjęcie działalności gospodarczej.

fundusze europejskie dla młodych

Więcej…

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA "UDZIAŁ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W ZAPEWNIANIU BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA"

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej organizowanej przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Filii w Piotrkowie Trybunalskim nt. „Udział organizacji pozarządowych w zapewnianiu bezpieczeństwa państwa”, która odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim w dniach 24 – 25 maja 2017 roku.

w

Więcej…

AKADEMICKA NOC MUZEÓW

Filia UJK wraz z Bracnoc muzeówm Zygmunta Starego i Piotrkowskim CIT-em włączyła się 20 maja w ogólnopolską noc muzeów. Na ulicy Grodzkiej miała miejsce akademicka odsłona tego tradycyjnego przedsięwzięcia. Wśród wielu atrakcji znalazło się miejsce na inscenizację sporu o produkcje słodyczy z XVI w., tradycyjną produkcję i degustację marcepanu, wystawę historycznych guzików.

noc muzeów

Więcej…

JUWENALIA 2017

Więcej zdjęć na FB Uczelni - ZOBACZ

Juwenalia 2017

Więcej…

KOLEJNE FORUM DIALOGU NAUKA-BIZNES JUŻ DZISIAJ

w

Strona 9 z 148

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Raiffeisen Bank Oddział w Kielcach
nr 48 1750 1110 0000 0000 2108 1237

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony