rekrutacja 2013/2014

Home

PIOTRKOWSKI UNIWERSYTET POLOWY – ZAKOŃCZONY KURS PIERWSZEJ POMOCY

W sobotę 18-go marca odbyły się kolejne zajęcia w ramach Piotrkowskiego Uniwersytetu Polowego. Kursanci mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach wykładowych i ćwiczeniowych. Zjazd poświęcony był problematyce terroryzmu oraz pracy instruktorów ochrony.

Studenci i uczniowie zaliczali także zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, przy fachowym wsparciu Pań: Marty Hołyńskiej i Mileny Żak z Grupy Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK w Piotrkowie Trybunalskim oraz Pana Patryka Lipowskiego – studenta Bezpieczeństwa Narodowego UJK w Piotrkowie Trybunalskim, którym należą się ogromne podziękowania za wkład pracy i zaangażowanie.

twe

Więcej…

SPACERY PIOTRKOWSKIE

Spacery w ramach trybunalskich spotkań z 800-leciem Piotrkowa Trybunalskiego.
Organizatorzy:
Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych
Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim

w

Więcej…

WIZYTA DZIECI Z PRZEDSZKOLA W WYDAWNICTWIE UJK W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

W dniu 15 marca wydawnictwo UJK w Piotrkowie Trybunalskim gościło dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 26 i Przedszkola Samorządowego nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim. Wizyta przedszkolaków odbyła się w ramach programu "Rozwijanie czytelnictwa u dzieci w wieku przedszkolnym - zaczytane przedszkole". Milusińscy poznali pracę wydawnictwa i drukarni, zobaczyli, jak powstaje książka. Największe zaciekawienie wzbudził powielacz cyfrowy, na którym była właśnie drukowana publikacja. Dzieci otrzymały w prezencie notesiki, a całość spotkania została uwieńczona pamiątkową fotografią.

twe

Więcej…

WYRÓŻNIENIE

Miło nam poinformować, że w ramach podsumowania ogólnopolskiej Kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży - spot zrealizowany przez studentów UJK pod kierunkiem mgr G. Staneckiego promujący wydarzenie, otrzymał wyróżnienie Fundacji Po Drugie, koordynatora tej kampanii w Polsce. Inicjatywę 19 dni Filia UJK realizowała przy współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim. Pamiątkowe dyplomy wręczył studentom i koordynatorom akcji - dr Joannie Łuczak i mgr Grzegorzowi Staneckiemu Rzecznik Praw Obywatelskich – dr Adam Bodnar. Dziękujemy Panu Maciejowi Andrzejewskiemu za udostępnienie i wykonanie zdjęć.

19

Więcej…

KONKURS Z NAGRODAMI.

Katedra Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza konkurs na esej. Temat: Wyzwania dla bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Termin nadsyłania prac: 25 marca 2017 r. Szczegóły na plakatach poniżej i w regulaminie.

konkurs na esejkonkurs na esej

REGULAMIN KONKURSU - ZOBACZ

INFORMACJA

Z przykrością informujemy, że wykład dr Dominika Szulca, z przyczyn obiektywnych, zostaje przeniesiony na dzień 31 marca br.

SPEKTAKLE TEATRU WYJŚCIE EWAKUACYJNE

7 marca 2017 w Filii UJK odbyła się premiera spektaklu Teatru Studenckiego Wyjście Ewakuacyjne pt. Sen Martyny. Przedstawienie zrealizowano na podstawie scenariusza studentów teatru. Spektakl wyreżyserowany przez mgr Lucynę Jakubczyk obejrzeli studenci a także młodzież  z ZSCKP z Bujen i LO nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim. To samo przedstawienie zostało pokazane na XI Festiwalu Teatrów Studenckich i Niszowych „Epizod” w Krakowie w klubie studenckim Żaczek.

Więcej zdjęć na uczelnianym FB a także pod linkiem - ZOBACZ

twe

Więcej…

KONFERENCJA NAUKOWA "NIEZŁOMNI"

w

UWAGA STUDENCI I UCZNIOWIE!!!

W ramach kolejnego zjazdu Piotrkowskiego Uniwersytetu Polowego  - w sobotę 18.03.2017 roku odbędą się następujące zajęcia:
 
1. Terroryzm jako istotne zagrożenie dla społeczeństw państw europejskich - sposoby działania policji i innych służb w zakresie przeciwdziałania i zwalczania terroryzmu. Wykład:  prof. dr hab. Bogusław Pacek, godz. 9.00 - 10.00 Budynek A – aula
2. Sprawdzian z zakresu umiejętności podejmowania działań ratowniczych na miejscu wypadku drogowego. Sprawdzian praktyczny - zaliczenie na ocenę. Ćwiczenia:  dr Michał Rygała, godz. 10.00 - 12.00 Hala sportowa
3. Etyka licencjonowanego pracownika ochrony. Wykład: mgr Tomasz Józefiak, godz. 10.00 - 12.00 Budynek A – aula
Zajęcia pkt. 2 i 3 odbywają się w grupach – zmiana grup o godz.11.00.
4. Zadania realizowane przez funkcjonariuszy Policji w trakcie patrolowania. Omówienie i pokaz praktyczny. Ćwiczenia: mgr Tomasz Józefiak 12.10 - 13.30 Budynek A - aula

w

DZIEŃ KOBIET - ŻYCZENIA

w

Strona 9 z 144

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Raiffeisen Bank Oddział w Kielcach
nr 48 1750 1110 0000 0000 2108 1237

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony