rekrutacja 2013/2014

Home

NOWOROCZNE SPOTKANIE W KATEDRZE BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO

W czwartek 11 stycznia 2018 roku w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego Wydziału Nauk Społecznych odbyła się pierwsza edycja spotkania z przedstawicielami władz miasta Piotrkowa Trybunalskiego i Powiatu Piotrkowskiego oraz z interesariuszami zewnętrznymi. Spotkanie moderowała Pani dr hab. Nina Stępnicka, prof. UJK.

Noworoczne spotkanie w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego

Więcej…

SPOTKANIE W SPRAWIE ERASMUSA

Studenci zainteresowani wyjazdem na Erasmus-a proszeni są o zgłoszenie się na spotkanie 19 stycznia 2018r. (piątek) do sali 45 na godzinę 9.00.

KOLEJNE ZAJĘCIA W RAMACH PIOTRKOWSKIEGO UNIWERSYTETU POLOWEGO

W dniu 20 stycznia 2018 r. w ramach Piotrkowskiego Uniwersytetu Polowego odbędą się zajęcia na temat: „Szkolenie żołnierzy SZ RP – Wojska Lądowe Zadania, organizacja, wyposażenie i uzbrojenie”.
Zajęcia przeprowadzone zostaną w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim.
W programie zajęć między innymi:
a. pokaz sprzętu bojowego 25 BKPow.,
b. strzelanie na trenażerze „Śnieżnik” oraz inne atrakcje.
Zbiórka uczestników w dniu 20.01.2018 r. o godz. 9:00 przed wejściem do budynku „A” Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego ul. Słowackiego 114/116
Planowany powrót ok. godz. 14:00. Koszt wyjazdu 10 PLN – koszt transportu.

Zajęcia w jednostce 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim

TAKI BYŁ ROK 2017

Przedstawiamy Państwu pokaz slajdów wydarzeń w Filii UJK w roku 2017. Blisko 300 zdjęć z różnych okoliczności, przedsięwzięć, imprez jednorazowych i cyklicznych. Mamy nadzieję, że goście Uczelni, pracownicy, studenci odnajdą w relacji najważniejsze wydarzenia, które tworzyli, w których uczestniczyli, którymi żył Uniwersytet w Piotrkowie Trybunalskim. Dziękujemy wszystkim za tworzenie tego naukowego, kulturowego i społecznego kalendarza Filii UJK. A więc - proszę rozsiąść się wygodnie - TAKI BYŁ ROK 2017!

Taki był rok 2017

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia wszystkim pracownikom, studentom i sympatykom Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim radosnych dni świątecznych, spędzonych w domowej atmosferze, a zbliżający się Nowy Rok 2018 niech będzie pełen powodzenia w pracy i w naszych domach.

Życzenia Świąteczne

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

wykład doktora Jaworskiego o Bożym Narodzeniu piotrkowian w XIX stuleciu

WIGILIA W KATEDRZE BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO

W piątek, 15 grudnia b.r. Katedra Bezpieczeństwa Narodowego zaakcentowała świąteczny klimat bożonarodzeniowy, organizując spotkanie przy opłatku. Zadbano o świąteczną atmosferę, tradycyjne wigilijne potrawy oraz prezenty od Mikołaja.

Wigilia w Katedrze Bezpieczeństwa narodowego

Więcej…

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Promocja Piotrkowskich Zeszytów Historycznych

JESZCZE RAZ SZLACHETNIE...

Jeszcze raz szlachetnie

Więcej…

KONFERENCJA BEZPIECZEŃSTWA WE LWOWIE

W dniach 26-29.11.2017r. przedstawiciel Katedry Bezpieczeństwa Narodowego prof. Bogusław Pacek przebywał we Lwowie spotykając się z przedstawicielami kilku uczelni w sprawach współpracy naukowej w zakresie bezpieczeństwa.
Profesor Pacek został przyjęty przez rektorów Uniwersytetu Ivana Franko (rektora prof. Volodymyra Melnyka i prorektor ds. współpracy zagranicznej prof. Marię Zubrzycką), Uniwersytetu "Politechnika Lwowska"(prorektorów - pierwszego prorektora prof. Wlolodymyra Pawlisza i prorektor ds. naukowych prof. Natalię Czuchraj) oraz Akademii Wojsk Lądowych (rektora-komendanta gen. prof. Pawlo Tkaczuka).
Prof. Pacek podczas pobytu we Lwowie wygłosił też wykład nt. "Silna Europa z silną Ukrainą" oraz uczestniczył w debacie nt. współczesnych wyzwań bezpieczeństwa międzynarodowego oraz złożył kwiaty i zapalił znicze na Cmentarzu Orląt Lwowskich oraz na grobach żołnierzy ukraińskich poległych w trwającej wojnie hybrydowej na wschodzie Ukrainy pochowanych na Cmentarzu Łyczakowskim.
W czasie spotkań z rektorami uczelni ukraińskich omawiano kwestie możliwości współpracy ich uczelni z Wydziałem  Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, Filii w Piotrkowie Trybunalskim oraz Wydziałem  Nauk o Bezpieczeństwie Krakowskiej Akademii, z którą Wydział w Piotrkowie zawarł w listopadzie br. porozumienie o współpracy. Rozpatrywano możliwości organizowania wspólnych konferencji naukowych, publikowania artykułów w polskich magazynach naukowych i stworzonym wspólnie międzynarodowym kwartalniku naukowym. Także rozmawiano o przyszłym prowadzeniu badań naukowych.

Konferencja Bezpieczeństwa we Lwowie

Więcej…

Strona 10 z 161

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony