rekrutacja 2013/2014

Homemarzec 2009KARTOTEKA PUBLIKACJI PRACOWNIKÓW FILII UJK

KARTOTEKA PUBLIKACJI PRACOWNIKÓW FILII UJK

Zastępca dyrektora Biblioteki Głównej ds. Biblioteki Filii w związku z zaplanowanym na ten rok udostępnieniem za pośrednictwem strony WWW biblioteki elektronicznej kartoteki  publikacji pracowników Filii UJK, zwraca się z  prośbą do pracowników naukowych o przesyłanie zestawień bibliograficznych prac napisanych od 1995 r. Prośba nie dotyczy pracowników Wydziału Filologiczno-Historycznego, którzy na wniosek dziekana przesłali już na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. takowe dane.


Poniżej znajduje się oficjalne pismo w tej sprawie.


Szanowni Państwo,

   Biblioteka Filii w Piotrkowie Trybunalskim Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kielcach podjęła się utworzenia elektronicznej wersji „Kartoteki  publikacji pracowników Filii w Piotrkowie Trybunalskim Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kielcach”.  Kartoteka dostępna będzie z poziomu strony WWW Biblioteki jako jedna z baz.
Kartoteka dokumentować będzie publikacje wydawane od 1995 roku, których autorami są pracownicy Filii w Piotrkowie Trybunalskim, zatrudnieni na etatach naukowych, dydaktycznych, bibliotecznych.
Do bazy wprowadzane będą następujące typy dokumentów:
  • książki,
  • artykuły z czasopism,
  • artykuły w pracach zbiorowych,
  • recenzje,
  • referaty,
  • prace tłumaczone.
Ponieważ do tej pory publikacje pracowników Filii nie były objęte dodatkową rejestracją, zdajemy sobie sprawę z niekompletności posiadanych danych bibliograficznych. W związku z tym zwracamy się z prośbą do wszystkich pracowników naukowych Wydziału Nauk Społecznych, Wydziału Filologiczno-Historycznego oraz Jednostek Międzywydziałowych o dostarczanie spisów, zestawień bibliograficznych oraz innych materiałów informujących o Państwa publikacjach.
Zgłoszenia przyjmowane będą w Czytelni Filologiczno-Historycznej, Czytelni Ogólnej lub pod następującymi adresami e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (pracownicy WF-H)
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (pracownicy WNS)
    Korzystając z okazji zwracamy się również do Państwa z apelem i uprzejmą prośbą o przekazywanie 1 egzemplarza publikacji własnych oraz materiałów konferencyjnych wydanych poza Naukowym Wydawnictwem Piotrkowskim. Spełnienie naszej prośby nie tylko zapewni kompletność zbiorów Biblioteki, ale będzie również formą popularyzacji Państwa dorobku naukowego.

Zastępca dyrektora Biblioteki Głównej
ds. Biblioteki Filii

Urszula Franas-Mirowska

 

 

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony