rekrutacja 2013/2014

Homelipiec 2010ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W WAKACYJNEJ AKADEMII MICROSOFT

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W WAKACYJNEJ AKADEMII MICROSOFT

Zapraszam do wzięcia udziału w Wakacyjnej Akademii Microsoft. W ramach projektu Wakacyjnej Akademii Microsoft oferujemy możliwość odbycia praktyk  w polskim oddziale firmy Microsoft. Nie zmarnując czasu wakacji letnich: 

  • podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe,
  • zaliczysz obowiązkowe praktyki na uczelni,
  • zdobędziesz doświadczenie, które pomoże w znalezieniu wymarzonej pracy,
  • zostaniesz zaangażowany w realne projekty prowadzone przez pracowników firmy Microsoft.

Zdajemy sobie sprawę, że dopiero się uczysz – praktyki mają być okazją do poszerzenia Twojej wiedzy.
Rozwijaj się w kierunku, który Ciebie najbardziej interesuje – ASP .Net, XNA Game Studio, SQL Server, prowadzenie projektów, marketing internetowy … - Ty wybierasz! 
Projekty prowadzone są w trybie zdalnym. Dzięki temu możesz wziąć w nich udział z dowolnego miejsca w Polsce czy na świecie.

Kogo poszukujemy?
Studentów ze wszystkich lat studiów, z kierunków technicznych, marketingowych, lingwistycznych, ….

Jak aplikować na praktyki?
Wybierz interesujący Ciebie profil praktyk i prześlij swoje CV na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jak długo trwają praktyki?
Okres minimalny to 1 miesiąc. Jeżeli chciałbyś żeby projekt trwał dłużej to dostosujemy go do Twoich potrzeb.

Wybierz swój profil praktyk (przy wysyłaniu CV podaj w tytule e-maila odpowiedni kod – znajdziesz go przy interesującej Ciebie ścieżce rozwoju):
1. Interesuje mnie prowadzenie projektów, zarządzanie grupą ludzi i w tym kierunku chciałbym rozwijać swoje umiejętności. Chcę sprawować, od początku do pomyślnego zakończenia, pieczę nad grupą projektową . Kod [PP1].
2. Interesują mnie najnowsze technologie, mam o nich ogóle pojęcie, ale chciałbym je lepiej poznać i stać się ekspertem w jednej z nich. Chętnie zaangażuję się w projekt pisania krótkich (3-4 strony) artykułów poświęconych wybranej technologii pod okiem eksperta z Microsoft. Otrzymam do wyboru kilka tematów, które pozwolą mi zgłębić technologię od podstaw do bardziej zaawansowanych zagadnień. Jest to również szansa na obejrzenie swojego nazwiska na największych portalach technologicznych firmy Microsoft.

Tematyka:
I. Podstawy C#, C++, VB, F# - kod [CE1]
II. Windows Azure – kod [CE2]
III. SQL Azure – kod [CE3]
IV. AppFabric – kod [CE4]
V. ASP .Net – kod [CE5]
VI. Silverlight – kod [CE6]
VII. Internet Explorer – kod [CE7]
VIII. SharePoint – kod [CE8]
IX. Windows Live – kod [CE9]
X. WinForms / WPF – kod [CE10]
XI. Microsoft Office – kod [CE11]
XII. Windows Phone – kod [CE12]
XIII. Tworzenie gier (XNA/KODU) – kod [CE13]
XIV. Bing – kod [CE14]
XV. SQL Server – kod [CE15]
XVI. Business Intelligence – kod [CE16]
XVII. Praca zespołowa – kod [CE17]
XVIII. Testowanie – kod [CE18]
XIX. Patterns & practices – kod [CE19]    
 
3. Nie jestem osobą techniczną. Interesują mnie zagadnienia z zakresu marketingu internetowego, analizy rynku itp. Mam ciekawe, niekonwencjonalne pomysły i nie boję się ich realizować. Kod [MM1].

4. Moja pasja to anglistyka, a jednocześnie interesuję się trochę technologią. Widzę siebie w przyszłości jako tłumacza. Wiem, że najwięcej doświadczenia zdobywa się pracując z rzeczywistymi tekstami. Nie chcę żeby moja praca została „odłożona na półkę”. Miło jest  pochwalić się swoimi tłumaczeniami zamieszczonymi na stronach Microsoft. Kod [TT1].
5. Interesuje mnie programowanie. Technologie ASP .Net i Silverlight nie są mi obce. Chcę nauczyć się więcej o nich i zobaczyć jak wygląda praca zespołowa w projekcie informatycznym. Kod [SD1].
6. Interesują mnie multimedia. Podstawy obróbki filmów i tworzenie webcastów nie są mi obce. Nie będę się wstydził sygnować swoim nazwiskiem materiałów umieszczonych na stronach Microsoft. Kod [VE1].
7. Podążam własną ścieżką. Mam swój pomysł na moje praktyki – chcę w ich ramach zrealizować konkretny projekt w czym może pomóc mi Microsoft. Kod [MP1]. (wielka prośba o umieszczenie w mailu opisu swojego pomysłu na praktyki).

W razie pytań proszę wysłać maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony