rekrutacja 2013/2014

HomePocztaRegulamin

Regulamin kont pocztowych

 

Administrator sieci:

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
telefon: (44)7327400 wew. 8112
        

 

Każdy pracownik Filii Uniwersystetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim, po złożeniu w pokoju nr 23 (budynek WNS) stosownych dokumentów może ubiegać się o przyznanie adresu poczty elektronicznej. Po zatwierdzeniu dokumentów przez administratora serwera pocztowego, skrzynka uruchamiana jest w przeciągu 1-5 dni roboczych, wtedy też należy zgłaszać się do administratora po unikalny login oraz hasło dostępu. Rozmiar skrzynki: 250MB - w uzasadnionych przypadkach może ulec zwiększeniu. W przypadku, kiedy użytkownik nie będzie korzystał ze skrzynki (nie wykona żadnego logowania) przez 120 dni, zostanie ona automatycznie SKASOWANA. Prosimy nowych użytkowników systemu kont pocztowych o zapoznanie się z regulaminem korzystania ze skrzynek e-mail w domenie unipt.pl
 

 

R E G U L A M I N

 1. Konta poczty elektronicznej udostępnia na swoim serwerze Filia Uniwersystetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
 2. Osoby wyrażające chęć skorzystania z konta pocztowego umieszczonego w domenie unipt.pl zobowiązania są do zapoznania się z regulaminem przyznawania kont pocztowych oraz wypełnienia formularza rejestracyjnego.
 3. Formularz rejestracyjny należy pobrać ze strony www (POBIERZ).
 4. Oddając wypełniony formularz rejestracyjny, użytkownik akceptuje wszystkie punkty regulaminu i potwierdza autentyczność danych i ich zgodność ze stanem faktycznym.
 5. Przyznane użytkownikowi konto nie może być wykorzystywane do celów powszechnie uważanych za niewłaściwe, niemoralne, nielegalne lub w jakikolwiek sposób naruszające konstytucję RP.
 6. Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia poprawnego działania systemu oraz dostarczenia wszelkich możliwych informacji związanych z konfiguracją i działaniem kont pocztowych.
 7. Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zastrzega sobie prawo do okresowego zawieszenia funkcjonowania systemu związanego z pracami konserwacyjnymi. O zaistnieniu takiego faktu wszyscy użytkownicy zostaną wcześniej odpowiednio powiadomieni.
 8. Konto pocztowe może zostać usunięte w przypadku kiedy:
  • użytkownik nie korzystał z konta przez 120 dni (nie dokonano żadnego logowania);
  • będzie z niego rozsyłana masowa korespondencja (tzw. "spam") o charakterze komercyjnym i informacyjnym (reklama itp.);
  • właściciel zrezygnuje z posiadania własnego konta w domenie unipt.pl - dostarczając informację w formie pisemnej do administratora.
 9. Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim nie ponosi odpowiedzialności za:
  • niedostarczenie wiadomości spowodowane przyczynami zewnętrznymi (nieprawidłowy format wiadomości, zawirusowanie wiadomości, brak połączenia z ISP);
  • nieprawidłowy odczyt lub zapis wiadomości przez użytkownika;
  • treść wiadomości wychodzących i przychodzących do określonego użytkownika systemu;
  • skutki wejścia w posiadanie hasła dostępu do skrzynki pocztowej osób trzecich (w takim wypadku na wniosek właściciela konta może zostać zmienione hasło lub konto może być czasowo zablokowane);
  • utratę danych spowodowaną awarią sprzętu lub systemu.
  • zmiany wprowadzone do systemu przez producentów wykorzystywanego oprogramowania.
 10. W chwili obecnej przewiduje się zakładanie kont pocztowych wyłącznie dla pracowników Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

 
Regulamin obowiązuje od 30.03.2012 r.
 
Administrator systemu w porozumieniu z Władzami Uczelni zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji w/w punktów regulaminu.

 


   

 WNIOSEK O ZAŁOŻENIE KONTA POCZTOWEGO

POBIERZ

 


 

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony