• Konkurs

  Weź udział w konkursie i wygraj stypendium o wartości 10 000 zł!

  konkurs
  Zobacz więcej
 • Zmarła prof. Barbara Czopek-Kopciuch

  Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 7 lipca zmarła prof. dr hab. Barbara Czopek-Kopciuch (1952-2020), długoletni pracownik piotrkowskiej Filii UJK. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 10 lipca (piątek) o godz. 11:40 na cmentarzu Batowickim (Prądnik Czerwony) w Krakowie (kaplica od ul….

  prof. Barbara Czopek-Kopciuch
  Zobacz więcej
 • Stypendium Humboldta

  Dwudziesty czwarty konkurs o Polskie Honorowe Stypendium Naukowe im. Aleksandra von Humboldta.

  stypendium Humboldta
  Zobacz więcej
 • Wizyta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

  W piątek 3 lipca Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wojciech Murdzek wraz z II Wicewojewodą Łódzkim Krzysztofem Cieciórą odwiedził piotrkowską Filię naszego Uniwersytetu, gdzie spotkał się z jej władzami.

  wizyta MNISW
  Zobacz więcej
 • E-Juwenalia

  Tegoroczna edycja Juwenaliów była wydarzeniem wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Studenckie świętowanie odbywało się w formie zdalnej.

  e juwenalia
  Zobacz więcej
 • Ankietyzacja

  Zachęcamy studentów do wypełnienia ankiety, która ma na celu ocenę, jakości kształcenia i prowadzonych zajęć. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie nie zajmie Wam więcej niż 15 minut. Dzięki Waszym opiniom możemy udoskonalać proces kształcenia.

  ankietyzacja
  Zobacz więcej
 • Piotrkowski Uniwersytet Pierwszego Wieku ogłasza nabór na rok akademicki 2020/2021

  Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Brać studencka podczas trwania zajęć odkryje tajniki kultury słowa, geografii, nauk ścisłych i ekonomicznych w ramach Akademii Słowa i Odkrywcy.

  piotrkowski uniwersytet pierwszego wieku
  Zobacz więcej
 • Otwarcie nowego kierunku – Administracja II stopnia

  Otrzymaliśmy pozwolenie MNiSW na utworzenie studiów II stopnia na kierunku ADMINISTRACJA. Studia II stopnia prowadzone są zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Kompetencje na kierunku administracja będą rozwijane w ramach proponowanych przedmiotów do wyboru: administracja samorządowa oraz administracja gospodarcza…

  administracja drugiego stopnia
  Zobacz więcej
 • Finanse i rachunkowość – drugi stopień

  Otrzymaliśmy pozwolenie MNiSW na utworzenie studiów II stopnia na kierunku Finanse i rachunkowość. Osoby zainteresowane mogą się logować na wyżej wymieniony kierunek studiów.

  finanse i rachunkowość
  Zobacz więcej
 • Prof. Stanisław Głuszek nowym rektorem

  Prof. dr hab. Stanisław Głuszek został wybrany rektorem naszej Uczelni na kadencję 2020-2024. Funkcję przejmie z początkiem września.

  nowy rektor Stanisław Głuszek
  Zobacz więcej
 • Rusza rekrutacja na studia

  Już w poniedziałek, 1 czerwca będzie można zapisać się na studia przez internetową stronę rekrutacji: wykaz kierunków. Należy założyć konto, wpisać niezbędne dane i wybrać kierunek studiów. System internetowy sam poprowadzi kandydata przez ten proces.

  rekrutacja 2020 2021
  Zobacz więcej

Aktualności

Więcej aktualności
Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube