http://unipt.pl/kola/logistyk
  

                                                                                                    

Piotrków Tryb.
Kielce
 

   

 
 

Studenckie Koło Naukowe >LOGISTYK< postscriptum
 

 

5 października 2007 roku rozpoczęliśmy nowy rok akademicki. Już na samym początku członkowie naszego Koła zostali wyróżnieni dyplomami oraz cennymi nagrodami w postaci książek. Osobami, które spotkała ta miła niespodzianka są:

Sylwia Lusa- sprowadzająca nas na ziemię przewodnicząca zarządu, która nie tylko swoją wiedzę ale również i własne serce wkłada w odpowiednie funkcjonowanie Koła. Zaangażowanie Sylwii nieustannie motywuje nas do działania. 

Małgorzata Szkatulska- organizująca zebrania i ich kształt. Dzięki jej systematyczności biuletyn „Postscriptum”  dostarcza wam aktualności z życia naszego Koła.

Katarzyna Maziarz-nasz bankier i sekretarz, niezastąpiona wiceprzewodnicząca pozwala nie  martwić się o braki lub niedociągnięcia w Kole. Poza tym  była wzorowym moderatorem na zorganizowanym przez nas I Akademickim Forum Logistyki ( marzec 2007 przyp.)

Oprócz uroczych koleżanek z zarządu nagroda trafiła również w ręce naszego kolegi wiceprzewodniczącego ds. kontaktów zewnętrznych Włodzimierza Kozara, który zasłużył się pierwszorzędną rolą moderatora I Akademickiego Forum Logistyki. To on nawiązuje kontakt z innymi Kołami w polskich uczelniach.

Nasi przyjaciele pełni entuzjazmu odebrali nagrody z rąk prorektora ds. Filii prof. dr hab. Czesława Grzelaka. Ich ambicje w pełni oddaje sentencja na dyplomie: Dla tych co szybują wyżej... oraz głęboka myśl: Non paranda nobis solum, sed freunda etiam sapientia est.- nie tylko powinniśmy opanować mądrość, ale także umieć z niej korzystać.  Obie te sentencje zadedykowała wszystkim wyróżnionym opiekun SKN >LOGISTYK< mgr Maria Tymińska.

Wraz z nowym rokiem akademickim Koło zyskało nowe twarze- studentów II roku ekonomii.  Marta Skowronek, Katarzyna Rogalska, Agnieszka Sobczyk, Magdalena Stawiana chcąc poświecić swoją energię, czas i wiedzę wkroczyły w nasze szeregi. Mimo, że są z nami tak krótko już widać ich aktywność. Liczymy na ich pomysły.

 

Sylwia Lusa,

Małgorzata Szkatulska,

Katarzyna Maziarz,

Dobromir Dziuba

SKN >LOGISTYK<

Copyright 2007-2010 SKN > LOGISTYK <