• Zapytaj swojego Rektora

  Jesteś studentem lub doktorantem i masz pytania na temat bieżących spraw studenckich, realizacji zajęć w czasie pandemii? W środę, 8 kwietnia w specjalnym programie nadawanym z Uniwersyteckiego Centrum Mediów na pytania odpowiedzą władze UJK.

  zapytaj swojego Rektora
  Zobacz więcej
 • Zaliczenie sesji zimowej

  Studenci Filii w Piotrkowie Trybunalskim W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi drogą elektroniczną oraz telefonicznie przypominamy, że studenci, którzy nie zaliczyli semestru zimowego w roku akademickim 2019/2020, powinni jak najszybciej skontaktować się mailowo z wykładowcami, w celu ustalenia możliwości formy…

  student biblioteka
  Zobacz więcej
 • W czasie epidemii

  Wstęp do obiektów Uczelni został ograniczony. Administracja pracuje głównie zdalnie. Korespondencja odbywać się będzie elektronicznie. Na czas wstrzymania zajęć rekomenduje się opuszczenie akademików.

  Zobacz więcej
 • IBUK Libra

  Informujemy o możliwości bezpłatnego korzystania z e-książek znajdujących się na platformie IBUK Libra – https://libra.ibuk.pl/ W celu uzyskania kodu dostępu prosimy o kontakt telefoniczny z Biblioteką Filii UJK: 44 732-74-41

  ibuk libra
  Zobacz więcej
 • Zawieszone zajęcia w PUPW

  Szanowni Państwo, informujemy, iż zajęcia w Piotrkowskim Uniwersytecie Pierwszego Wieku zostają zawieszone do odwołania.

  piotrkowski uniwersytet pierwszego wieku
  Zobacz więcej
 • Od jutra zawieszone zajęcia

  Od 12 marca zawieszone zostały wszystkie zajęcia na naszej Uczelni! 13 marca ukazało się Zarządzenie Rektora określające zasady działania Uczelni w najbliższym czasie.   

  koronawirus
  Zobacz więcej

Aktualności

Więcej aktualności
Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube