rekrutacja 2013/2014

Home

INFORMACJA

Uwaga!
Prosimy o pilny odbiór decyzji dotyczących stypendium
dla studentów
Odbiór decyzji warunkiem wypłaty stypendium za Lipiec 2018
decyzje o stypendium socjalne i socjalne w zwiększonej wysokości oraz Rektora:
Wydział Nauk Społecznych- bud. A pok.24
Wydział Filologiczno- Historyczny bud. B pok.4
decyzje o stypendium specjalne dla studentów niepełnosprawnych:
Akademik Olimp - pok. 10 A

JUWENALIA 2018 - FOTORELACJA

W miniony weekend odbyły się Juwenalia połączone z Urodzinami ulicy Słowackiego „Festiwal ludzi fajnych i rzeczy galantych”. Impreza trwała trzy dni, rozpoczął ją kolorowy korowód studentów. Tego dnia żacy otrzymali od Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego klucze do miasta. Pierwszy dzień poświęcony był dniu dziecka, przygotowano wiele atrakcji z tej okazji, studenci urządzili grillowanie a popołudniu nastąpiła eksplozja kolorów. Podczas tych dni odbyło się wiele koncertów, atrakcji sportowych i pokazów motoryzacyjnych a dopełnieniem były imprezy w klubie.

Juwenalia 2018

Więcej…

WARSZTATY PT. "PROFESJONALNE POSTĘPOWANIE W PLACÓWKACH OPIEKI PSYCHIATRYCZNEJ WOBEC OSÓB UŻYWAJĄCYCH DOPALACZY"

Zakład Psychologii Instytutu Nauk Pedagogicznych i Pabianickie Centrum Psychiatryczne organizują 6 czerwca 2018r. (środa) o godz. 10:00 w sali 45 bud. A., warsztaty pt.: "Profesjonalne postępowanie w placówkach opieki psychiatrycznej wobec osób używających dopalaczy"
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

warsztaty

JUWENALIA 2018

PROGRAM - ZOBACZ

Juwenalia 2018

I STUDENCKIE SYMPOZJUM NAUKOWE - FOTORELACJA

W dniu 29 maja 2018 roku na Wydziale Nauk Społecznych Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się I Studenckie Sympozjum Naukowe zorganizowane przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego nt. „Działania w sytuacji kryzysowej. Aspekt globalny i regionalny”. W programie Sympozjum znalazły się referaty przygotowane przez studentów Bezpieczeństwa Narodowego: Aleksandrę Budzisz, Beatę Kipigroch, Martę Kłak, Aleksandrę Kucewicz, Angelikę Misztal, Martę Przybysz, Izabelę Tarkę, Martynę Żałobę. Przebieg Sympozjum uświetniła obecność dziekana Wydziału Nauk Społecznych prof. dr hab. Andrzeja Felchnera, Kierownictwa Katedry Bezpieczeństwa Narodowego prof. dr hab. Zygmunta Matuszaka i dr hab. Niny Stępnickiej oraz prof. dr hab. Volodymyra Tokara (Uniwersytet w Kijowie). Licznie zgromadzone grono studentów oraz nauczycieli akademickich wysłuchało wystąpień poświęconych problematyce działań z obszaru zarządzania kryzysowego oraz działalności organizacji międzynarodowych w sferze bezpieczeństwa międzynarodowego (m.in. organizacje międzynarodowe w światowym systemie bezpieczeństwa, systemy zarządzania kryzysowego w państwach NATO, Centra Powiadamiania Ratowniczego, Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy, zasady ewakuacji ludności). Prelegenci zaprezentowali efekty pracy własnej (w tym przeprowadzonych badań), uzupełnionych trafnymi uwagami uczestników Sympozjum.
Koordynatorem projektu była dr Agnieszka Rogozińska. Wszystkim prelegentom i uczestnikom Sympozjum serdecznie dziękujemy.

I Studenckie Sympozjum Naukowe

Więcej…

PIKNIK EKOLOGICZNY

30 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wysokiej 28/38 w godzinach 10.30 – 13.00 odbędzie się Piknik Ekologiczny, który jest podsumowaniem Projektu Finansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pod nazwą Na ziemi zachowuj się jak gość. W pikniku aktywny udział weźmie Uniwersytet Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim. Na przybyłych czeka moc atrakcji, między innymi: pokaz mody Eko-Fashion, loteria fantowa, warsztaty marcepanowe, warsztaty pszczelarskie, pokazy kolekcjonerskie, pokaz kontrolowanej symulacji pościgu samochodowego, gry i zabawy sportowe i wiele innych. Piknik jest organizowany we współpracy ze sponsorami, którym organizatorzy serdecznie dziękują za okazane serce i wsparcie.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

piknik ekologiczny

INFORMACJA O NOWYM PRZETARGU

W sekcji "Przetargi" została umieszczona informacja o PRZETARGU NA DOSTAWĘ KRZESEŁ DLA FILII UJK W PIOTRKOWIE TRYB. - ZOBACZ

SYMPOZJUM NAUKOWE

Kierownictwo i Studenci Katedry Bezpieczeństwa Narodowego mają zaszczyt zaprosić na

I Studenckie Sympozjum Naukowe Katedry Bezpieczeństwa Narodowego
„DZIAŁANIA W SYTUACJI KRYZYSOWEJ. ASPEKT GLOBALNY I REGIONALNY”

w dn. 29.05.2018 r. (wtorek), godz. 9.30-11.10 w sali nr 45 (parter) Wydziału Nauk Społecznych Filii UJK

sympozjum naukowe

Więcej…

SPOTKANIE Z KRZYSZTOFEM ZANUSSIM

W niedzielę, 27 maja na dziedzińcu Centrum Idei ku Demokracji z inicjatywy Filii UJK odbyło się spotkanie z wybitnym Reżyserem Krzysztofem Zanussim.
Profesor Zanussi barwnie i żywo opowiadał o swoim życiu, doświadczeniach, nie tylko jako filmowca, ale też dyplomaty. Wspomniał także o cenie, jaką płaci się za niezależność. Mówił o podróżach, o doświadczeniach pokoleń.
Zakończeniem spotkania była projekcja filmu „Obce ciało”.
Serdecznie dziękujemy Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie Trybunalskim za współorganizację tego niezwykłego spotkania

spotkanie z Krzysztofem Zanussim

Więcej…

STUDENCKA KONFERENCJA NAUKOWA nt. PODMIOTOWOŚĆ W EDUKACJI – FOTORELACJA

W dniu 24 maja 2018 roku odbyła się Studencka Konferencja Naukowa nt. Podmiotowość w edukacji. W przedsięwzięciu zorganizowanym przez Instytut Nauk Pedagogicznych czynnie uczestniczyli studenci kierunku pedagogika. Do udziału zgłosili się również studenci z zaprzyjaźnionych ośrodków naukowych z Ukrainy, w tym z: Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego im. V.G. Korolenko w Połtawie czy Międzynarodowej Akademii Zarządzania Personelem w Kijowie.
Licznie zgromadzone grono studentów oraz nauczycieli akademickich wysłuchało wystąpień poświęconych wielowątkowej problematyce podmiotowości, m.in. zagadnieniom z zakresu komunikacji społecznej, inkulturacji czy roli społecznej ucznia. Ujęcia empiryczne dotykały tak wątków familiologicznych, chociażby miejsca dziecka – podmiotu we współczesnej rodzinie, jak i zjawiska stereotypizacji. Młodzi prelegenci mieli tym samym okazję do podzielenia się ze społecznością akademicką badaniami własnymi oraz uczestniczenia w dyskusji naukowej.
Wszystkim prelegentom i uczestnikom konferencji serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. Więcej zdjęć na FB uczelni - ZOBACZ

studencka konferencja naukowa

Więcej…

Strona 2 z 161

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony