rekrutacja 2013/2014

Home

ERASMUS+

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Filologiczno-Historycznego na spotkanie informacyjne dot. wyjazdów na studia i praktykę w ramach programu Erasmus+. Spotkanie odbędzie się 13 marca 2018 r. o godz. 13.00 w sali 14, budynek B. Prowadzącym będzie Koordynator Wydziałowy Erasmus+ - mgr Iwona Puścian.

Erasmus+

TEATR WYJŚCIE EWAKUACYJNE W LANCASTER

Teatr Studencki Wyjście Ewakuacyjne wrócił z Anglii. Studenci Filii zaproszeni przez Polish Center w Lancaster i Szkołę Sobotnią dla Polonii pokazali podczas pobytu dwa spektakle teatralne, przedstawienie kabaretowe i zorganizowali warsztaty teatralne dla dzieci.

Teatr Wyjście Ewakuacyjne w Lancaster

INFORMACJA

Informujemy, że osoby uprawnione do korzystania ze świadczeń Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (pracownicy, emeryci, renciści) powinny złożyć OŚWIADCZENIE O DOCHODACH ZA 2017 ROK w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2018 roku. Uprawnieni, którzy nie złożą oświadczenia w wymaganym terminie traktowani będą jak osoby zakwalifikowane do najwyższego progu dochodowego.
Przypominamy również o składaniu wniosków dot. dofinansowania do wypoczynku.
Formularze w/w wniosków są dostępne na stronie internetowej Filii UJK w zakładce: INFORMACJE SOCJALNE.

AKADEMICKIE TARGI EDUKACYJNE W OPOCZNIE

22 lutego 2018 roku odbyły się Akademickie Targi Edukacyjne w Opocznie. Miejscem wydarzenia była Hala Sportowa I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Opocznie. Stoisko Filii UJK cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Targi Eudkacyjne w Opocznie

Więcej…

NOWE OFERTY ZATRUDNIENIA

 W sekcji "Zatrudnienie" zostały umieszczone ogłoszenia dot. zatrudnienia w Katedrze Zarządzania na stanowisko profesora nadzwyczajnego (ZOBACZ) oraz adiunkta (ZOBACZ)

WIZYTA STUDENTÓW W BAZIE LOTNICTWA W ŁASKU

17 lutego 2018 roku, studenci Filii UJK oraz uczniowie Liceum Ogólnokszałcącego nr 4 odbyli wizytę w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Więcej zdjęć na FB Uczelni - ZOBACZ

wizyta studentów w Bazie Lotnictwa w Łasku

Więcej…

ZAPROSZENIE NA SZTUKĘ

Już 6 marca premiera sztuki Teatru Studenckiego - Zapałki. Dokładnie ten sam spektakl Wyjście Ewakuacyjne przedstawi na Festiwalu Teatrów studenckich Start w Poznaniu. Więcej informacji o teatrze na stronach:
https://www.instagram.com/teatr_wyjscie.ewakuacyjne/
https://www.facebook.com/wyjscie.awaryjne.3
Prosimy Państwa o trzymanie kciuków! Zapraszamy!

Zaproszenie na sztukę

AWARIA POCZTY USUNIĘTA

Awaria poczty @unipt.pl została usunięta. Informujemy Państwa również, że niektóre wiadomości mogły nie dotrzeć na Państwa konta.

OGŁOSZENIE

Zbiórka uczestników wyjazdu do Pułku Lotnictwa, w Łasku, o godzinie 8.50 - sobota 17 lutego przed budynkiem Uczelni.

KONIEC FERII Z PIOTRKOWSKIM UNIWERSYTETEM PIERWSZEGO WIEKU

10 lutego 2018 r. na zakończenie Tygodnia Ferii z UJK król Jaworosław I Wielki zaprosił słuchaczy Piotrkowskiego Uniwersytetu Pierwszego Wieku na Bal Karnawałowy. Tłumnie przybyli rycerze, wikingowie, piraci, policjanci, kowboje, księżniczki, koty, a nawet ninja! Tuż po rozpoczęciu zabawy Wiedźma z Królestwa poinformowała gości o śmiertelnym niebezpieczeństwie … I zaczęło się. Część przebranych studentów pląsami oraz grami zabawiało przerażonego króla Jaworosława, natomiast pozostali szukali ratunku – walczyli ze smokiem, łowili ryby i baranki, odwiedzali Krasnoluda w kopalni oraz Alchemika w jego pracowni, a także Skrybę w Skryptorium. Wszystkie zadania goście wykonali na piątkę z plusem i Królestwo zostało uratowane. Gratulujemy! Wiecej zdjęć na FB Uczelni - ZOBACZ

Bal Karnawałowy Piotrkowskiego Uniwersytetu Pierwszego Wieku 2018

Więcej…

Strona 3 z 157

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony