rekrutacja 2013/2014

Homeluty 2013OK SYSTEM DLA PRACOWNIKÓW UJK, CZYLI SPORT I REKREACJA JESZCZE TANIEJ

OK SYSTEM DLA PRACOWNIKÓW UJK, CZYLI SPORT I REKREACJA JESZCZE TANIEJ

W związku ze zmianą operatora usług rekreacyjno-sportowych z firmy Benefit Systems na OK System, przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje pozwalające w pełni korzystać z usług nowego Operatora. Koszty uczestnictwa w programie, w porównaniu do poprzedniego Operatora, nieznacznie się obniżą. Bliższe informacje na temat kosztów uczestnictwa uzyskają Państwo od Pani Anny Wysockiej. 

 
Osoby, chcące przystąpić lub zrezygnować z udziału w programie powinny w terminie do 15 każdego miesiąca zgłosić ten fakt do mgr Anny Wysockiej lub mgr Konrada KlukowskiegoPrzystąpienie/rezygncja nastąpi od pierwszego dnia następnego miesiąca. Osoby będące już w programie nie muszą co miesiąc przedłużać uczestnictwa w nim. Będzie ono kontynuowane automatycznie do czasu zgłoszenia rezygnacji na zasadach przedstawionych powyżej.    

Osoby uczestniczące poprzednio w programie MultiSport Plus firmy Benefit, które do tej pory nie zwróciły jeszcze kart: logowania oraz rabatowej, proszone są o ich oddawanie do mgr Anny Wysockiej.
 
 
Do aktywowania MULTIKARNETU OK firmy OK System potrzebne są: imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy. 
 
MULTIKARNETY OK nie są fizycznymi kartami, aktywowane są na podstawie numeru telefonu. Po aktywacji karnetu Użytkownik otrzyma sms-a powitalnego z kodem PIN OK. 
 
 
Dostępność do usług: 7 dni w tygodniu do 2 razy dziennie; obowiązujący interwał to 30 min.; z jednego obiektu można skorzystać raz dziennie.
 
 
 
Sposoby logowania się na usługi:
 
- za pomocą telefonu: w większości obiektów partnerskich znajdują się standy [przykład w załączniku], na których są podane zakontraktowane w danym obiekcie usługi; do każdej usługi przypisany jest kod; Użytkownik MULTIKARNETU OK łączy się z bezpłatną infolinią i wpisuje kod usługi; w ciągu 10 s. przychodzi sms - do Klienta i na recepcję - zawierający autoryzację wejścia;
 
- za pomocą czytnika linii biometrycznych: gdy Klient pierwszy raz korzysta z obiektu, w którym jest czytnik, musi zarejestrować się przykładając palec trzy razy do czytnika i podając osobie na recepcji kod pin OK, który otrzyma w sms-ie powitalnym, po aktywowaniu karnetu; pin OK będzie potrzebny jednorazowo; przy kolejnym logowaniu się za pomocą czytnika, Klient przykłada palec i mówi z jakiej usługi chciałby skorzystać.
 
 
 
Obiekty partnerskie i usługi: dostępne w karnecie silver plus można sprawdzić pod adresem: http://oksystem.pl/klienci/silverplus
 
 
 
Oferta cenowa MULTIKARNETÓW OK:
 
- MK silver plus dla pracownika i członka rodziny pracownika: 74,00 PLN brutto (pracownicy Filii UJK otrzymują dotację z ZFŚS, więcej informacji u mgr Anny Wysockiej), 
 
- MK silver plus dla osoby towarzyszącej: 129,00 PLN brutto,
 
- MK basenowy silver plus dla pracownika i członka rodziny pracownika: 45,00 PLN brutto (pracownicy Filii UJK otrzymują dotację z ZFŚS, więcej informacji u mgr Anny Wysockiej), 
 
- MK basenowy silver plus dla osoby towarzyszącej: 69,00 PLN brutto.
 
 
Pliki do pobrania:
 
Instrukcja wejścia do obiektu w przypadku, kiedy nie ma w nim czytnika linii papilarnych (lub np. jest awaria)POBIERZ
 
Regulamin uczestnictwa w programie - POBIERZ
 
 
 
 
Więcej informacji uzyskają Państwo na stronach: www.oksystem.plwww.oksystem.pl/klienci/UJK
 
 
W przypadku pytań i niejasności proszę kontaktować się z Panią Anną Wysocką (DS. Olimp pok. 10B, tel. 447327444) lub Konradem Klukowskim (Czytelnia Ogólna, budynek A, tel. 447327400 w. 218)

 

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony