rekrutacja 2013/2014

HomeStudentAkademickie Biuro Karier "Synergia"Pracodawcy

 

Oferta współpracy
    

Szanowni Państwo,
    Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach przygotowało dla firm pakiet usług stwarzający doskonałą okazję do budowania wizerunku pracodawcy, a studentom ułatwiający tworzenie ścieżek rozwoju zawodowego i stawianie pierwszych kroków na rynku pracy. Pragniemy zaprosić Państwa do podejmowania wspólnych inicjatyw, które sprawią, że nasi studenci - przyszli pracownicy - będą lepiej przygotowani do pełnienia swoich ról zawodowych. Jesteśmy otwarci na propozycje mogące zaowocować realizacją projektów zapewniających sprawne funkcjonowanie absolwentów na rynku pracy. Ze swej strony oferujemy współpracę w zakresie publikowania na stronie Biura ofert pracy, staży i praktyk oraz organizowanie na terenie Uczelni prezentacji firm, spotkań z pracodawcami i targów pracy.

 

 
PUBLIKOWANIE OFERT PRACY, STAŻY, PRAKTYK
Zamieszczenie oferty na stronie Biura stanowi szybki, wygodny i skuteczny sposób dotarcia do studentów i absolwentów Uniwersytetu, dzięki któremu mogą Państwo powiększyć bazę interesujących aplikacji. Aby zamieścić ofertę należy przesłać jej treść na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Oferta powinna zawierać: opis profilu firmy, wymagania dotyczące kandydata, zakres obowiązków, warunki zatrudnienia, termin ważności.
 
ORGANIZACJA PREZENTACJI FIRM NA UCZELNI
Zasadniczym celem tej formy spotkania jest prezentacja firmy oraz jej oferty rekrutacyjnej i zainteresowanie pracą najzdolniejszych studentów. Pracodawcy, którzy w bliższej lub dalszej perspektywie mają zamiar zatrudnić absolwentów lub przyjąć studentów na praktykę, mogą spotkać się z nimi i poinformować o planach w tym zakresie. Zapewniamy salę, sprzęt audiowizualny oraz promocję w środowisku akademickim.
 
ORGANIZACJA SPOTKAŃ Z PRACODAWCAMI
Do wzięcia udziału w spotkaniach zapraszamy ekspertów i profesjonalistów, którzy opowiadają o blaskach i cieniach swojego zawodu, udzielają cennych porad procentujących w przyszłej karierze zawodowej młodych ludzi. Spotkania pozwalają na skonfrontowanie wyobrażeń studentów z doświadczeniami praktyków. Zapewniamy szeroką promocję wydarzenia oraz udostępniamy reprezentacyjną salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny.
 
ORGANIZACJA TARGÓW PRACY
W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości istotne dla rozwoju firm staje się zaistnienie w świadomości przyszłych klientów, pracowników, partnerów. Okazję ku temu stwarzają Targi Pracy, umożliwiające bezpośredni kontakt z szeroką grupą odbiorców. Wystawcy mają możliwość promocji firmy oraz dokonania preselekcji, pozwalającej na wyłonienie najzdolniejszych studentów i absolwentów.
 
 

 

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony