rekrutacja 2013/2014

Homestyczeń 2018SEMINARIUM NAUKOWE - FOTORELACJA

SEMINARIUM NAUKOWE - FOTORELACJA

W dniu 25. stycznia 2018 roku, zainaugurowano w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego cykl seminariów naukowych. W pierwszej edycji uczestniczyli Pracownicy naukowo-dydaktyczni Katedry Bezpieczeństwa Wydziału Nauk Społecznych oraz nasi drodzy Studenci - przyszli beneficjenci procesu kształcenia na naszym wydziale.

Misja seminariów naukowych, to kształtowanie i podnoszenie kompetencji Studentów w zakresie prowadzenia badań naukowych, metodycznej realizacji prac dyplomowych oraz pisania artykułów naukowych.

seminarium naukowe

Adresatami misji jest także Kadra naukowo-dydaktyczna, chcąca doskonalić indywidualny warsztat naukowy oraz brać udział w dyskursie na ten temat, który przecież jest nieodzowną częścią ducha dobrego uniwersytetu. Towarzysząca pomysłowi seminarium naukowego wizja, to uformowanie się Centrum Kształcenia Kompetencji Metodologicznych, działającego z odwagą intelektualną zorientowaną na zaspakajanie głodu epistemicznego.

Uczestnicy 1-ego seminarium wypełnili ankietę, w której określi preferencje zagadnień, jakie powinny być dyskutowane w kolejnych edycjach. Jak przystało na seminarium, jego ważną częścią była też dyskusja, w której studenci podnieśli ważne kwestie związane z przygotowaniem do wykonywania przyszłego zawodu, jak również wskazali zainteresowanie tego rodzaju zajęciami w takiej formule.

Kolejne seminaria naukowe będą stanowiły również forum wymiany poglądów nawiązujących do aktualnych i ważnych problemów z punktu widzenia procesu dydaktycznego, co powinno pozytywnie oddziaływać na jakość kształcenia w naszej Katedrze.  

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w tym przedsięwzięciu.

Temat przewodni kolejnego seminarium:

Błędy popełniane w pracach naukowych - jak ich unikać?

,które odbędzie się zaraz po rozpoczęciu 2-ego semestru.

Wstęp wolny; mini catering; możliwość rejestrowania materiałów prezentowanych na sesji.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych, również kadrę i studentów z innych jednostek organizacyjnych.

Wszelkie uwagi, sugestie, propozycje dotyczące merytoryki, proszę zgłaszać do moderatora seminariów naukowych: dr. hab. inż. Jana Zycha prof. UJK, adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wybory 2016-2020

 


Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

 

facebooknkyoutube

eng DEPARTMENT OF ENGLISH STUDIES

wu

wu

dn

Partnerzy UJK

dysponenda

 niepelnosprawni

Początek strony