Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

04-11-2020

Porozumienie o współpracy

porozumienie o współpracy między Filią UJK a Kabaretem Seniorów Trzeciaki

W dniu 26 października 2020 roku pomiędzy Filią UJK w Piotrkowie Trybunalskim a Kabaretem Seniorów „Trzeciaki”, działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, zawarte zostało porozumienie o współpracy w zakresie aktywności społecznej i kulturalnej w regionie.

Uczelnię reprezentowała Dziekan Filii, dr hab. Natalia Wasilewska, prof. UJK, natomiast Kabaret „Trzeciaki” Pani Wiesława Kalisiak.
Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej jesteśmy świadomi tego, jak ważna jest możliwość komunikacji i utrzymywania kontaktów z Seniorami i społecznością piotrkowską. Pracownicy Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zrobią wszystko, żeby wykorzystać potencjał Uczelni do wspierania inicjatyw prospołecznych w regionie piotrkowskim. Dziękujemy za dużą aktywność członkom Kabaretu Seniorów „Trzeciaki” i mamy nadzieję na dalszą współpracę oraz możliwość oglądania nowych wystąpień i koncertów. A nadzieja jest potrzebna nam wszystkim!

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube