Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

07-12-2020

Dlaczego skończyłam kierunek studiów Zarządzanie i studiuję na kierunku II stopnia Finanse i Rachunkowość!

na zdjęciu studentka Walasik Martyna

Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia.

Ukończyłam kierunek „zarządzanie” na piotrkowskiej filii kieleckiego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Udałam się na ten kierunek ze względu na jego praktyczny charakter oraz połączenie wielu dziedzin naukowych.

Trzy lata nauki przebiegły w gronie bardzo interesujących osób. Kadra naukowo-dydaktyczna to praktycy, którzy przelewają swoją wiedzę na studentów, dzięki której my, jako absolwenci, jesteśmy atrakcyjni na rynku pracy.

Zarządzanie przygotowuje studentów do stanowisk kierowniczych/menedżerskich lub do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Kierunek ten uczy jak wykorzystać wiedzę o realiach gospodarczych w zarządzaniu firmą. Dużą zaletą tego kierunku jest jego praktyczność.

Aktualnie rozpoczęłam studia na kierunku „finanse i rachunkowość”, na drugim stopniu, w piotrkowskiej filii. Kierunek ten jest fantastycznym uzupełnieniem, kontynuacją oraz poszerzeniem wiedzy z zakresu finansów oraz rachunkowości.

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube