Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

15-02-2021

Spotkania z Rektorem

herb UJK

Władze uczelni chcą poznać aktualną sytuację i potrzeby. Służą temu wizytacje wydziałów i jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Prof. dr hab. Stanisław Głuszek, rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego rozpoczął swoją kadencję rektorską od wizytacji poszczególnych wydziałów i jednostek organizacyjnych uczelni. – Chcę zapoznać się z infrastrukturą i poznać ludzi pracujących na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego. Dzięki temu mam okazję dokładnie poznać potrzeby naszej uczelni – mówi prof. Stanisław Głuszek.

W piątek, 12 lutego delegacja władz uczelni wyjechała do naszej Filii w Piotrkowie Trybunalskim. Oprócz rektora, prof. dr. hab. Stanisława Głuszka, w Piotrkowie pojawili się prorektorzy: prof. dr hab. Jarosław Karpacz, prorektor do spraw Rozwoju i Finansów, dr hab. Dorota Kozieł, prof. UJK, prorektor do spraw Medycznych oraz kanclerz Uczelni, dr Aleksandra Pisarska. Władze UJK chcą zapoznać się z aktualną sytuacją i potrzebami piotrkowskiej Filii, zaplanowano kilka spotkań z pracownikami.

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube