Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

22-03-2021

Cyfrowa transformacja usług finansowych

wykład online pod tytułem cyfrowa transformacja usług finansowych

Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników naukowych na wykład Wojciecha Pantkowskiego Wiceprezesa Krajowej Izby Rozliczeniowej pt. Cyfrowa transformacja usług finansowych.

Wykład rozpocznie się 25 marca 2021 r. o godz. 13:30 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Udział w wykładzie wymaga rejestracji: https://nzb.clickmeeting.com/cyfrowa-transformacja-uslug-finansowych/register?_ga=2.239546755.1096511957.1615747413-1420463143.1605271663

Po zarejestrowaniu się, otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (przepraszamy za ewentualne problemy techniczne podczas rejestracji za sprawą domen z grupy Onet). Uwaga! Istnieje dodatkowa aktywność w trakcie Ogólnopolskiego Spotkania Koordynatorów i Wykładowców Programu NZB, która wymaga odrębnej rejestracji.

Wykład online ma charakter interaktywny, dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Prelegent będzie się z Państwem komunikował za pośrednictwem audio i video oraz wyświetlanej prezentacji.

W wykładzie można uczestniczyć korzystając z laptopa, jak i komórki/tabletu.

Korzystając z komórki/tabletu można uczestniczyć w wykładzie poprzez przeglądarkę internetową (polecamy np. aktualną przeglądarkę Chrome, nie wszystkie przeglądarki, szczególnie nieaktualne- będą umożliwiały uczestnictwo w wykładzie, dlatego prosimy przed wykładem sprawdzić czy wykorzystywana przeglądarka będzie obsługiwała wykład on-line). Każdy uczestnik otrzyma po wykładzie (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko) certyfikat uczestnictwa w wykładzie, który zostanie wysłany na adres @ wskazany podczas rejestracji.

UDZIAŁ W WYKŁADZIE JEST BEZPŁATNY!

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube