Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

25-03-2021

Studia na kierunku Administracja

Studentka w okularach przeciwsłonecznych stoi na wzgórzu w tle dolina z drzewammi i zabudowaniami

Cześć!

Mam na imię Sylwia i jestem studentką Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. To już trzeci rok na kierunku Administracja i muszę przyznać, że te 3 lata minęły bardzo szybko.

Czasami myślę, że aż za szybko, bo przecież studia to świetny okres w życiu! Przez ten czas wiele się nauczyłam, a także spotkałam się z życzliwością naszych wykładowców jak i innych pracowników Uczelni.

Dlaczego Administracja? Myślę, że jest to wybór odpowiadający na potrzeby dzisiejszego rynku pracy. Nie jest istotne, czy swoją przyszłość chcemy związać z administracją publiczną, sektora prywatnego, czy też zdecydujemy się na prowadzenie własnej działalności. Uważam, że jest to kierunek na tyle uniwersalny, że zatrudnienie będzie można znaleźć nie tylko w urzędach, ale w każdym przedsiębiorstwie, gdzie niezbędne jest prowadzenie biura – a dziś jest to niemal każde miejsce pracy.

Po ukończeniu szkoły średniej długo zastanawiałam się nad kierunkiem, który chciałabym wybrać. Jednak Administracja okazała się strzałem w dziesiątkę, w związku z czym planuję kontynuowanie nauki na studiach drugiego stopnia właśnie na Uniwersytecie w Piotrkowie. Szczerze polecam zarówno kierunek jak i Uniwersytet, jeżeli ważne jest dla Was zdobycie dobrego wykształcenia, a ponadto nauka w komfortowej atmosferze.

Pozdrawiam serdecznie
Sylwia

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube