Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

26-03-2021

Dlaczego wybrałam kierunek studiów Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna?

studentka pedagogikie przedszkolnej i wczesnoszkolnej w okularach przeciwsłonecznych

Dzięki Pedagogice Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej mogę w przyszłości spełniać swoje marzenia w zawodzie nauczyciela, zarówno w przedszkolu jak i w szkole (w klasach I-III).

Na studiach oprócz opanowania wiedzy teoretycznej z różnych ciekawych przedmiotów, miałam także możliwość odbycia wielu godzin praktyk w przedszkolach i szkołach podstawowych, dzięki którym zdobyłam bardzo ważne doświadczenie praktyczne w pracy z dziećmi.

Oprócz tego na studiach brałam udział w wielu akcjach charytatywnych takich jak: „Wampiriada”, „Szlachetna Paczka” czy w przedstawieniach dla dzieci oraz w wielu innych interesujących wydarzeniach organizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Pedagogiczno-Psychologiczne.

Od dłuższego czasu aktywnie uczestniczę również w życiu Studenckiego Koła Teatralnego „Wyjście Ewakuacyjne”, dzięki któremu nabrałam większej pewności siebie i mogę realizować swoją pasję poprzez udział w licznych przedstawieniach teatralnych nie tylko w Polsce, ale również zagranicą!

Pozdrawiam
Martyna

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube