Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

12-04-2021

Studia na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe

studentka Wiktoria

Cześć,
mam na imię Wiktoria. Jestem studentką I roku BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO w Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

Dlaczego wybrałam takie studia? Odkąd pamiętam zawsze interesowałam się kwestiami bezpieczeństwa. Często zadawałam sobie pytanie: Co robić, aby czuć się bezpiecznym? Już jako mała dziewczynka fascynowałam się strukturami policji i funkcjonowaniem służb specjalnych, a studia na BEZPIECZEŃSTWIE NARODOWYM pozwolą mi zdobywać nowe informacje i rozwijać się dokładnie w tym kierunku.

Dzięki tym studiom mam również możliwość odbycia praktyk studenckich, które dodatkowo pozwolą mi przekonać się „na własnej skórze”, jak to wszystko funkcjonuje od środka.

Po ukończeniu BN zostaje otwarty szeroki wachlarz możliwości pracy, ponieważ doświadczenie zdobyte podczas zajęć kształtuje charakter i pozwala być otwartym na różne możliwości!

Wszystkim serdecznie polecam BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE!

Pozdrawiam
Wiktoria

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube