Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

22-04-2021

Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni. Wiarygodność finansowa – co możesz zyskać?

bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

Wykłady poprowadzi Krzysztof Ostafiński – dyrektor Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Start: 24.04.2021 o godz. 10:30 (Czas trwania: 120 minut). Serdecznie zapraszamy!

Rejestracji na wykład najlepiej dokonać niezwłocznie, nie później niż na 15 minut przed rozpoczęciem pierwszego wykładu on-line.

Aby zarejestrować się, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko oraz adres e-mail):

https://nzb.clickmeeting.com/cyberbezpieczenstwo-wiarygodnosc-finansowa-wyklady-dla-ujk-kielce-/register?_ga=2.130432201.771465335.1618770520-1420463143.1605271663

Po zarejestrowaniu się, otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu on-line, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji. Przy rejestracji na wykład najlepiej nie korzystać z domen grupy Onet.pl.

Wykład on-line ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie.

Wykładowca będzie się z Państwem komunikował poprzez audio i video, będzie również wykorzystywana prezentacja.

W wykładzie można uczestniczyć korzystając z laptopa, jak i komórki/tabletu.

Korzystając z komórki/tabletu można uczestniczyć w wykładzie poprzez przeglądarkę internetową (polecamy np. aktualną przeglądarkę Chrome, jednak nie wszystkie przeglądarki – szczególnie te w wersji nieaktualnej – będą możliwiały uczestnictwo w wykładzie, dlatego prosimy wcześniej sprawdzić czy wykorzystywana przeglądarka będzie obsługiwała wykład on-line).

Każdy uczestnik po zakończeniu wykładu otrzyma (wystawiony na podane podczas rejestracji imię i nazwisko) certyfikat uczestnictwa w wykładzie, który zostanie wysłany na adres @ wskazany podczas rejestracji.

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube