Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

06-07-2021

Poznaj nasz kierunek studiów!

Natalia i Klaudia studentki bezpieczeństwa trzymają logo UJK

Cześć! Nazywamy się Natalia i Klaudia. Jesteśmy studentkami III roku BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach Filii w Piotrkowie Trybunalskim.

Dlaczego wybrałyśmy takie studia? Ponieważ bezpieczeństwo narodowe, to kierunek będący odpowiedzią na złożoność sytuacji politycznej we współczesnym świecie. Od zawsze interesowałyśmy się obronnością, zarządzaniem kryzysowym oraz formacjami mundurowymi. Kierunek ten pozwala na kształcenie we wszystkich tych dziedzinach!

Bezpieczeństwo narodowe dostarcza wiedzy teoretycznej, ale także umiejętności praktycznych, które umożliwiają zdobycie kwalifikacji w przyszłej pracy zawodowej m.in. w służbach mundurowych, administracji publicznej oraz organizacjach działających na rzecz bezpieczeństwa

Nauka na tym kierunku pozwala również na rozpoznanie wyzwań i zagrożeń dla bezpieczeństwa z różnych perspektyw. Wybierając nasze studia masz pewność, że zajęcia nigdy nie będą nudne!

Zajęcia prowadzą doświadczeni dydaktycy i praktycy, którzy wzbogacają wykłady swoimi doświadczeniami, przekazując przy tym cenne wiadomości i informacje praktyczne .
Pozdrawiamy serdecznie! Studiujcie z nami!

Natalia i Klaudia

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube