Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

23-07-2021

Zakończono z sukcesem egzaminy na bezpieczeństwie narodowym w Piotrkowie Trybunalskim

Zakończono przedwakacyjne, wg starej nomenklatury „obrony prac magisterskich i licencjackich”, gdyż zgodnie z obowiązującą aktualnie ustawą nie przeprowadza się już obron prac magisterskich/licencjackich.

Pozytywna ocena pracy (w przedziale od 3 do 5) jest warunkiem dopuszczenia do egzaminu magisterskiego/licencjackiego. Wszystkie osoby, które w terminie przedwakacyjnym otrzymały za prace magisterskie oceny pozytywne zdały egzamin magisterski/licencjacki. Jesteśmy dumni ze swoich wychowanków – teraz już są to Panie i Panowie Magistrowie/Licencjaci. W każdej z prac postawiono ambitny problem naukowy i mimo pandemii, w każdym przypadku zrealizowano ambitne badania, formułując wnoszące tzw. „wartość dodaną” do teorii i praktyki bezpieczeństwa.

Congratulation!

Mamy nadzieję, że „wiano” w postaci kompetencji, jakie nasi Magistranci/Licencjaci, realizując badania i pisząc prace magisterskie/licencjackie w naszym Uniwersytecie – Uniwersytecie Jana Kochanowskiego, jeszcze przez długi czas pozwoli im odcinać z tego kupony – realizując w życiu swoje marzenia i ambitne cele. Tego życzymy naszym absolwentom. Oby Wam się powiodło w życiu prywatnym i zawodowym.

Wszystkich licencjatów zapraszamy na studia magisterskie, a magistrów na studia doktoranckie.

W szczególności zapraszamy do naszej Filii na kierunek bezpieczeństwo narodowe (wymarzony kierunek dla przyszłych: policjantów, żołnierzy, strażaków, pracowników służb ochrony komercyjnej, służb więziennych etc.).

Zachęcamy wszystkich chętnych do kontaktu osobiście lub via telefon / e-mail.

– Lokalizacja: ul. J. Słowackiego 114/118, 97-300 Piotrków Trybunalski
– Nr Tel.: 44 732 7476
– Drugi nr telefonu: 44 732 7400
– Adres email: jerzy.prochwicz@ujk.edu.pl
– Numer pokoju: 31 lub 111
– Witryna: unipt.pl

 

studenci z dyplomami magisterskimi i licencjackimi z profesorem Zychem praca magisterska profesor Zych ze studentem w mundurze trzymającym pracę magisterską studenci z dyplomami magisterskimi i licencjackimi z profesorem Zychem studenci z dyplomami magisterskimi i licencjackimi z profesorem Zychem studenci z dyplomami magisterskimi i licencjackimi z profesorem Zychem

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube