Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

03-04-2019

Seminarium o bezpieczeństwie

seminaium o bezpieczeństwie

W siedzibie Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Filii w Piotrkowie Trybunalskim, przy Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego, w dniu 29 marca 2019r. zrealizowano seminarium na temat: Doboru grupy zadaniowej dla przedsięwzięć realizowanych w obszarze zarządzania kryzysowego.

W seminarium wzięli udział panie nauczycielki i uczniowie szkól średnich naszego Regionu Piotrkowskiego. Uczniowie mieli za zadanie dobranie optymalnego składu zespołu zadaniowego do działań operacyjnych w sferze bezpieczeństwa.

Główne cele realizowanych seminariów to:

1. promocja problematyki bezpieczeństwa nauczanej w piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, w szczególności promocja zajęć realizowanych na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe;

2. zwiększenie kompetencji w zakresie bezpieczeństwa wśród uczniów szkół średnich;

3. zachęcenie do wyboru studiów w Piotrkowie Trybunalskim, w Filii UJK Kielce.

Tego typu zajęcia są unikatową formułą kontaktów merytorycznych naukowców społecznościami szkół średnich, umożliwiającą lepsze zrozumienie problematyki bezpieczeństwa oraz zapewniają racjonalne podjęcie decyzji dotyczącej wyboru uczelni i kierunku studiowania.

Moderatorem warsztatów był dr hab. inż. Jan Zych prof. UJK.

Zobacz galerię zdjęć

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube