Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

22-10-2019

To oni odnieśli sukces!

Akademickie Biuro Karier „Synergia” serdecznie zaprasza na pierwszy z cyklu wykładów otwartych „To oni odnieśli sukces!”. Wydarzenie odbędzie się 24 października (czwartek) o godzinie 13:30 w sali nr 14 Wydziału Filologiczno – Historycznego (bud. B).
Inicjatywa ta ma na celu ukazanie młodzieży oraz braci studenckiej sylwetki osoby, pochodzącej z naszego miasta, która odniosła sukces. Pragniemy promować lokalną kulturę oraz szeroko rozumiany rozwój i ambicje. Chcemy zaszczepić w młodych osobach chęci do realizowania pasji oraz własnych zainteresowań, które w przyszłości można także rozwijać w pracy zawodowej. Wykład poprowadzi pani Katarzyna Szyposzyńska, obecnie zatrudniona w Szpitalu Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim. Opowie o własnej drodze do sukcesu, zagranicznych stypendiach, wyjazdach, a także sposobie na rozwój własnej kariery. Jesteśmy przekonani,że ta inicjatywa będzie dla uczestników niezwykle stymulująca.

Serdecznie zapraszamy!

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube