Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

29-10-2019

Wyciskam życie jak cytrynę

to oni odnieśli sukces

24 października br. odbył się pierwszy z cyklu wykładów otwartych pt.: „To oni odnieśli sukces”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Akademickie Biuro Karier „Synergia”.
Zamierzeniem „Synergii” jest prezentowanie studentom sylwetek Piotrkowian, którzy w ciekawy i efektywny sposób poprowadzili własne kariery zawodowe. Jednostka dąży do tego, aby wchodzący na rynek pracy absolwenci byli świadomi, że po każdym kierunku ukończonym w Filii UJK, będzie można znaleźć satysfakcjonującą pracę. Misją Biura Karier jest przede wszystkim pobudzenie kreatywności wśród studentów, rozwijanie ich ambicji i pasji. Jako pierwsza wystąpiła pani Katarzyna Szyposzyńska, która opowiedziała o swoich zainteresowaniach, rozwoju ścieżki zawodowej, a także o życiu prywatnym, w którym nie brakuje szlachetnych inicjatyw i stałego dążenia do poszerzania kompetencji. Pani Katarzyna zapoznała słuchaczy z procedurami związanymi z zagranicznymi stypendiami oraz zasadami, którymi należy kierować się przy obieraniu własnej drogi zawodowej.
Jesteśmy przekonani, że wykład był dla studentów inspirujący i zachęcił ich do wybierania niekonwencjonalnych rozwiązań.
Jeszcze raz, bardzo serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Szyposzyńskiej za podzielenie się historią swojego życia zawodowego!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube