Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

Kształcenie zdalne

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA KSZTAŁCENIE ZDALNE W FILII W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

KIERUNKI:

ADMINISTRACJA
dr Sebastian Matyjek
e-mail: sebastian.matyjek@ujk.edu.pl

BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE
dr hab. Jerzy Prochwicz, prof. UJK
e-mail: jerzy.prochwicz@ujk.edu.pl

EKONOMIA
dr Ireneusz Skłodowski
e-mail: ireneusz.sklodowski@ujk.edu.pl

FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ
dr Magdalena Dąbkowska-Dworniak
e-mail: magdalena.dabkowska@ujk.edu.pl

FILOLOGIA ANGIELSKA/FILOLOGIA
dr Julita Woźniak
e-mail: julita.wozniak@ujk.edu.pl

LOGISTYKA
dr inż. Tomasz Trojanowski
e-mail: tomasz.trojanowski@ujk.edu.pl

HISTORIA
dr hab. Jacek Bonarek, prof. UJK
e-mail: jacek.bonarek@ujk.edu.pl

PEDAGOGIKA
dr Beata Ciupińska – I stopień
e-mail: beata.ciupinska@ujk.edu.pl

dr Michał Stolarczyk – II stopień
e-mail: michal.stolarczyk@ujk.edu.pl

PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA
dr Izabela Kiełtyk-Zaborowska
e-mail: izabela.kieltyk-zaborowska@ujk.edu.pl
dr Olga Zamecka-Zalas
e-mail: olga.zamecka-zalas@ujk.edu.pl

ZARZĄDZANIE
dr inż. Robert Walasek
e-mail: robert.walasek@ujk.edu.pl

STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH FILII
mgr Marcin Gliszczyński
e-mail: marcin.gliszczynski@ujk.edu.pl

CENTRUM SPORTU FILII
mgr Andrzej Dybowski – kierownik centrum
e-mail: andrzej.dybowski@ujk.edu.pl

BIBLIOTEKA
mgr Urszula Franas-Mirowska
e-mail: dyrektor.biblioteki.pt@ujk.edu.pl

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube