Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim

Zespół dydaktyczny na kierunkach pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz sylwetki pracowników

Zespół dydaktyczny kierunków pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (stan na 04.11.2020)

 

Dyżury pracowników w semestrze zimowym w roku akademickim 2020/2021 na kierunkach: pedagogika i pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna – ZOBACZ

 

dr Katarzyna Szymczyk (sylwetka pracownika)
e-mail: katarzyna.szymczyk@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8400 lub 8207

prof. dr hab. Mariya Leshchenko (sylwetka pracownika)
e-mail: mariya.leshchenko@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8211 lub (44) 732 74 40

dr hab. Joanna Majchrzyk-Mikuła, prof. UJK (sylwetka pracownika)
e-mail: joanna.majchrzyk-mikula@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8208

dr hab. Władimir Pasicznik, prof. UJK (sylwetka pracownika)
e-mail: wladimir.pasicznik@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8139

dr hab. Konstantinos Tsirigotis, prof. UJK (sylwetka pracownika) (publikacje)
e-mail: konstantinos.tsirigotis@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8149

dr hab. Dorota Ruszkiewicz (sylwetka pracownika)
e-mail: dorota.ruszkiewicz@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8300

dr Beata Ciupińska (sylwetka pracownika)
e-mail: beata.ciupinska@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8300

dr Jolanta Jarocka-Piesik (sylwetka pracownika)
e-mail: jolanta.jarocka-piesik@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00

dr Izabela Kiełtyk-Zaborowska (sylwetka pracownika)
e-mail: izabela.kieltyk-zaborowska@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00

dr Magdalena Olszewska (sylwetka pracownika)
e-mail: magdalena.olszewska@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8161

dr inż. Paweł Plaskura (sylwetka pracownika)
e-mail: pawel.plaskura@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8331

dr Michał Stolarczyk (sylwetka pracownika)
e-mail: michal.stolarczyk@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8207 lub (44) 732 74 03

dr Grażyna Sztanke (sylwetka pracownika)
e-mail: grazyna.sztanke@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8149

dr Anastazja Wilczkowska (sylwetka pracownika)
e-mail: anastazja.wilczkowska@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8405

dr Piotr Winczewski (sylwetka pracownika)
e-mail: pwinczewski@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8139

dr Olga Zamecka-Zalas (sylwetka pracownika)
e-mail: olga.zamecka-zalas@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00

obsługa kancelaryjno-sekretarska:
mgr Agnieszka Ścieglińska
e-mail: agnieszka.scieglinska@ujk.edu.pl
telefon: (44) 732 74 00 wew. 8401 lub (44) 732 74 04
miejsce: budynek A, pok. 13

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
YouTube